Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 20. jūnijs

Rasma, Rasa, Maira

Horoskops aunam

Nepārvaramās emociju izpausmēs vari pārbiedēt savu simpātiju objektu. Ja mācēsi sadalīt enerģiju, šodien ir lieliskas iespējas gūt panākumus arī darbā un radošajās aktivitātēs.

Horoskops vērsim

Situācijās uz riska robežas demonstrēsi neredzētu atjautību un beigās būsi vinnētājs. Neprognozētie notikumu pavērsieni atklās jaunas iespējas un piespēlēs vajadzīgos cilvēkus.

Horoskops dvīņiem

Otras puses viedokli nāksies ņemt vērā. Ar tuviem cilvēkiem esi pieklājīgs, nemēģini izspiest absolūto atklātību un arī neapvainojies par dzirdēto. Ja tevi kāds lūdz turēties pa gabali – dari to.

Horoskops vēzim

Jūtas un simpātijas šodien meklēs brīvības vārtus. Tas, ko dažkārt nevarēji formulēt, šodien dabīgi izpaužas. Konkurences cīņa simpātiju jomā būs tieša un bez noteikumiem.

Horoskops lauvai

Neatvairāma iespaida radīšanu realizēsi ar vārdiem, darbiem un izskatu. Tavi iznešanās talanti nebūs noslēpjami un ar prātu kontrolējami. Tikai nesāc sprēgāt vai uzbraukt, ja citiem tavas domas nešķiet ģeniālas.

Horoskops jaunavai

Ar mīļotajiem šodien labāk atrasties saprātīgā distancē, jo katrs solis var tevī izraisīt neracionālu aizdomīgumu un katrs vārds var krist uz nerviem. Jo lielāka distance šodien, jo mazāka iespēja uzplēst brūces.

Horoskops svariem

Darba attiecībās viss būs un kļūs skaidrāks par skaidru. Situācijas būs nepārprotamas un pratīsi ļoti racionālu prātu izdarīt vajadzīgos secinājumus. Tagad tikai paļaujies uz savu uzdrīkstēšanos.

Horoskops skorpionam

Zināma spriedzīte attiecībās ar cilvēkiem var saglabāties visas dienas garumā. Galvenais, nezaudē visa notiekošā kopainu. Ja saskati nepilnības un vājās vietas savos partneros, mēģini tās ieraudzīt arī sevī.

Horoskops strēlniekam

Tevi šodien vajā pārdomas par izdarīto un neizdarīto, pateikto un noklusēto. Rīkojies atbilstoši apstākļiem. Tagad ir jauna diena un jaunas situācijas, kurās visu var labot.

Horoskops mežāzim

Tava spēja sarunāt un apvārdot citus izpestīs tevi no ne vienas vien nepatīkamas situācijas. Ja varēsi konstruktīvi formulēt domas vajadzīgajiem cilvēkiem par būtiskajiem jautājumiem, neizpaliks ievērība un materiāli ieguvumi.

Horoskops ūdensvīram

Vari veidot jaunas savienības gan darbā, gan draudzībā un, protams, personīgās laimes jomā. Mīlestību vari svinēt dažnedažādos veidos. Dažas attiecības var piedzīvot sākumu.

Horoskops zivīm

Ar sīkumiem negribēsies krāmēties, bet esi reālist attiecībā uz savu varēšanu. Tas attiecas arī uz finansēm. Panākumi, pēc kuriem dzenies, var prasīt vienu otru sāpīgu upuri.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Zinātne un tehnoloģijas

5 iemesli, kādēļ jums nepieciešams putekļsūcējs robots

5 iemesli, kādēļ jums nepieciešams putekļsūcējs robots

Suņi un kaķi tajā saskata draugu, mazi bērni var stundām ilgi vērot, kā tas darbojas, savukārt ciemiņi pēc viesībām atgriežas mājās ar domu, ka arī viņiem tāds nepieciešams, – mūsdienās putekļsūcējs robots ir zināms ikvienam. Tomēr, ja tradicionālais putekļsūcējs sastopams teju ikvienā mājoklī, tad par robotu cilvēki bieži vien vaicā – vai man tas tik tiešām ir nepieciešams? Sadarbībā ar sadzīves tehnikas zīmolu Electrolux apkopojām priekšrocības, kādas piedāvā putekļsūcējs robots. Kas to lai zina – varbūt arī jums tas noderētu mājas uzkopšanas darbos?

"Facebook" piedāvās lietotājiem iepazīšanās pakalpojumu

"Facebook" piedāvās lietotājiem iepazīšanās pakalpojumu 2

Populārais sociālais tīkls “Facebook”, kas pēdējos mēnešos iekļuvis pamatīgā lietotāju datu privātuma skandālā, ir gatavs piedāvāt kādu jaunumu, – tas būšot uz nopietnu ilgtermiņa attiecību veidošanu vērsts iepazīšanās pakalpojums. 

Dienas jautājums: kā darbojas putekļsūcējs robots?

Dienas jautājums: kā darbojas putekļsūcējs robots?

Putekļsūcēji roboti ir mērojuši garu ceļu kopš to ieviešanas mājas uzkopšanas ierīču klāstā. Modernie roboti nu ir daudz ”intelektuālāki” par saviem priekšgājējiem, nemitīgi pilnveidojoties, lai tīrīšanas procesu cilvēkam padarītu iespējami vieglāku un bezrūpīgāku. Lai gan tie paveic tieši to pašu, ko standarta putekļsūcējs – izsūknē grīdas -, veids, kā tas tiek paveikts, ir pavisam citādāks – patstāvīgs un vieds. Ar speciālas programmatūras palīdzību putekļsūcējs robots spēj pats orientēties telpā, atrast un savākt putekļus, procesā nepieprasot cilvēka iesaisti.

360° tīrība: mājokļa aizmirstie nostūri

360° tīrība: mājokļa aizmirstie nostūri

Patīkamu atmosfēru mājoklī nodrošina ne vien tā iekārtojums, bet arī tīrība. Taču bieži vien, uzkopjot mājokli – izslaukot grīdu, notīrot galda virsmas un nomazgājot logus –, jau nākamajā dienā attopamies ar jaunu putekļu kārtu uz plauktiem, kurus taču nupat notīrījām. Ja tā notiek ik reizi pēc mājokļa uzkopšanas, pievērsiet uzmanību tām vietām, kuras līdz šim neesat ievērojuši. Electrolux piedāvā noskaidrot, kas tad ir tās vietas, kuras aizmirstot iztīrīt, sastopamies ar jauniem netīrumiem ik dienu.

Brīvs no putekļiem ar jauno Electrolux Pure i9

Brīvs no putekļiem ar jauno Electrolux Pure i9

Ierasties mājās, kur jūs sagaida nevainojami tīras grīdas, – tas ir nevis sapnis, bet gan realitāte. Ar jaunpienācēju putekļsūcēju robotu klāstā – Electrolux Pure i9 – iespējams viedtālrunī veidot savu tīrīšanas grafiku ar aplikācijas palīdzību, tādējādi uzkopjot māju arī tad, kad atrodaties ārpus tās.