Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Ceturtdiena, 27. jūlijs

Marta, Dita, Dite

Horoskops aunam

Ar ambīcijām viss būs kārtībā, tās būs pietiekoši, lai radoši izpaustos un nekautrētos sava darba augļus izrādīt arī citiem. Ja vēlies atbrīvoties no negatīvām emocijām, vislabāk dodies pie jūriņas.

Horoskops vērsim

Sakārto savu jūtu pasauli un atbrīvojies no aizvainojuma, skaudības un nosodījuma. Kļūsti maigāks un pielaidīgāks. Nenāktu par ļaunu apmeklēt kādu masāžu vai alternatīvu dziedniecības procedūru.

Horoskops dvīņiem

Tavas šaubas var izrādīties pamatotas. Tavi sāncenši, konkurenti vai vienkārši nelabvēļi šodien var rīkot sacelšanos. Aizsargājoties nekļūsti pārāk agresīvs, jo viss process var iziet ārpus kontroles.

Horoskops vēzim

Klausies, kad sāks runāt tava intuīcija un nesteidzies ar svarīgiem lēmumiem, lieliem pirkumiem vai galīgiem secinājumiem. Iespējams būs jāatsakās no kāda nodoma no tevis neatkarīgu iemeslu dēļ.

Horoskops lauvai

Šodien jāparāda zibenīga reakcija un situācijas izpratne, jo uz kārts būs likts ģimenē notiekošais. Naudiņa, kas kavējusies atradīs ceļu pie tevis un būtiski uzlabos finansiālo situāciju.

Horoskops jaunavai

Radošajos plānos parādīsies visa tavas personības kapacitāte. Apskati un izanalizē visus variantus, pirms sāc realizēt savus plānus. Paplašini savas darbības vai pakalpojumu klāstu un sajutīsi izmaiņas materiālajā nodrošinājumā.

Horoskops svariem

Šodien attiecības ģimenē var piedzīvot uzplaukumu vai pasliktināšanos tavas uzvedības rezultātā. Neaizmirsti par pieticību un piedošanu. Tas attiecas arī uz finansiāliem darījumiem.

Horoskops skorpionam

Tavas pašsajūtas uzlabošanās vai pasliktināšanās pamatā būs domas. Tāpēc uzmani un kontrolē savu domāšanas procesu. Vislabāk dienu pavadīt mežā vai pie jūras un pēc iespējas tālāk no cilvēku pūļiem.

Horoskops strēlniekam

Šodien nevajadzētu uzņemties kādas jaunas saistības vai uzsākt jaunu projektu. Jātiek galā ar vecajām lietām – problēmām, dokumentiem. Tās šobrīd ir svarīgi atrisināt un pastāv liela iespēja to izdarīt teicami.

Horoskops mežāzim

Šodien uzraugi un pieskati, to, ko jau esi sasniedzis, lai kāds nepiesavinās tavu darbu augļus. Neļaujies ilūzijām un nepiekrīti vieglu peļņu sološiem darījumiem un afērām.

Horoskops ūdensvīram

Šodienu labāk pavadīt vienā vietā un nedoties darījumu izbraucienos, jo sastrēgumos vai tehniskās ķibelēs zaudēsi ļoti daudz laika. Ieteicams nodarboties ar naudas plūsmas – izdevumu un ieņēmumu plānošanu.

Horoskops zivīm

Šodien nežēlojot pūles un atdevi vari sasniegt teicamus rezultātus jebkurā darbībā. Darbabiedru vai klientu simpātijas dos tev papildus iedvesmu un palīdzēs tikt galā ar nogurumu, kas šodien var būt īpaši traucējošs.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Zinātne un tehnoloģijas

“Facebook” lietotāju skaits nupat sasniedzis jaunu rekordu

"Facebook" lietotāju skaits nupat sasniedzis jaunu rekordu 1

13 gadus kopš palaišanas un piecus gadus pēc viena miljarda lietotāju skaita sasniegšanas sociālais tīkls “Facebook” sasniedzis jaunu virsotni un jaunu rekordu lietotāju skaita ziņā. Proti, “Facebook” aktīvo lietotāju skaits sasniedzis divus miljardus!

Eiropas mēroga kiberuzbrukumā skarta arī Latvija

Eiropas mēroga kiberuzbrukumā skarta arī Latvija

Kārtējā Eiropas mēroga kiberuzbrukumā skarta arī Latvija, intervijā LNT raidījumam “900 sekundes” teica Informācijas tehnoloģiju (IT) drošības incidentu novēršanas institūcijas “Cert.lv” vadītāja vietnieks Varis Teivāns.

Droni, kas glābj dzīvības – Zviedrijā drīz ieviesīs šādu jaunumu

Droni, kas glābj dzīvības - Zviedrijā drīz ieviesīs šādu jaunumu

Ja cilvēkam apstājas sirds, tad katra minūte, kuras laikā netiek sniegta palīdzība, par 10% samazina pacienta iespējas izdzīvot. Ne vienmēr ātrā palīdzība īsā laika posmā var nokļūt pie pacienta, tādēļ tiek domāts par to, kā iesaistīt tehnoloģijas cilvēku dzīvību glābšanā.

Kā savā “Facebook” reakciju joslā dabūt varavīksnes karodziņu?

Kā savā "Facebook" reakciju joslā dabūt varavīksnes karodziņu? 11

Sociālajā tīklā “Facebook” emociju sadaļā parādījusies jauna reakcija – varavīksnes krāsas karodziņš. Lai būtu skaidrība – šīs karodziņš pārstāv to, par ko, visticamāk, jums jau bija aizdomas – “praida” mēnesi, par ko pasludināts šis jūnijs.

“Radio Star FM” laiž klajā jaunu aplikāciju

"Radio Star FM" laiž klajā jaunu aplikāciju

Tagad baudīt labāko Latvijas un pasaules mūziku, kā arī saņemt biļetes uz koncertiem un festivāliem pavisam par brīvu kļuvis vēl ērtāk! Šodien, 13. jūnijā, radiostacija “Star FM” laiž klajā jaunu radio aplikāciju mobilo ierīču lietotājiem gan iOS, gan Android vidē.

LU un RTU top kopīga bakalaura studiju programma “Nanoinženierija”; tā būs unikāla visā Baltijā

LU un RTU top kopīga bakalaura studiju programma "Nanoinženierija"; tā būs unikāla visā Baltijā 1

Latvijas Universitāte un Rīgas Tehniskajā universitātē top kopīga profesionālā bakalaura studiju programma “Nanoinženierija”. Šī studiju programma ir unikāla visas Baltijas mērogā un paredzams, piesaistīs lielu studētgribētāju skaitu no visas pasaules. Divu augstskolu kopīgas studiju programmas izveide vēl ir sagatavošanas stadijā, tāpēc studentu uzņemšana sāksies nākamgad.

Elementārs veids, kā noskaidrot, vai kāds zog tavu Wi-Fi?!

Elementārs veids, kā noskaidrot, vai kāds zog tavu Wi-Fi?! 1

Gluži tāpat kā tu mēdz pieslēgties bezmaksas Wi-Fi lielveikalā vai kafejnīcā, nav izslēgts, ka tavs kaimiņš pieslēdzas tavam maršrutētājam, lai nirtu bezmaksas interneta dzīlēs. Pareizāk sakot, – bezmaksas viņam, jo tu jau par to maksā. Kā noteikt, vai kāds uzdzīvo internetā uz tava rēķina?

“Facebook Live” būs divas jaunas iespējas; ko Tu par tām domā?

"Facebook Live" būs divas jaunas iespējas; ko Tu par tām domā?

Lai arī ”Facebook Live” iespēja pati par sevi ir salīdzinošs jaunums, “Facebook” jau nācis klajā ar diviem jauniem uzlabojumiem. Jaunās iespējas paplašina lietotāja pieredzi – gan tiem, kas dalās ar tiešraižu video, gan tiem, kas skatās un komentē.