Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 15. decembris

Johanna, Hanna, Jana

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Visa enerģija un gribasspēks būs vērsts tikai vienā virzienā – uz savu mīļāko nodrošināšanu ar pienācīgu aprūpi un komfortu. Tas nemaz tev nav raksturīgi, bet reizēm šādi izņēmumi ļoti labi kalpo kopīgo interešu līdzsvaram.

Horoskops vērsim

Saņemsi gan materiālus, gan virtuālus uzmanības apliecinājumus. Neesi pasīvs ņēmējs, izdomā kā vari iesaistīties šajā uzmanības izrādīšanas pasākumā. Par izsmalcināto sajūtu pasniegšanu vari pateikties savam sirds favorītam.

Horoskops dvīņiem

Šodien jau vienā mierā iefiltrēsies savu tuvinieku lokā ar visām no tā izrietošajām lietām. Nekādu pārsteigumu un nekādu kreņķu. Vismaz šodien vari sajust, ko nozīmē prāta un sirds miers.

Horoskops vēzim

Šodien vari pamēģināt visu, kas nāk par labu tavai veselībai. Tāpēc jau nav jāatsakās no izpriecu būšanām, tevi šie pasākumi varētu arī izdziedēt. Viss atkarīgs no satiktajiem un iesaistītajiem cilvēkiem.

Horoskops lauvai

Tev nevajadzētu aizrauties ar īpaša iespaida atstāšanu uz kādu cilvēku. Esi dabīgs un patiess. Jebkādi mēģinājumi apmuļķot vai izlikties par to, kas neesi, būs ļoti uzkrītoši redzami.

Horoskops jaunavai

Šodien nekur nav jāsteidzas un arī nav jāuzmanās no negaidītiem pārsteigumiem. Tev tiek dota brīnišķīga iespēja vēlreiz rūpīgi paraudzīties uz notiekošo tev visapkārt. Nesteidzies, bet pēti un analizē redzēto.

Horoskops svariem

Šodien aizmirsti par sadzīves krustvārdu mīklu risināšanu kā arī neuzbāzies ar idejām un ierosinājumiem. Vienkārši, atpūties, relaksējies un uzkrāj enerģiju. Vienīgi bīsties un sargies no pārlieku sasteigtiem manevriem un kustībām.

Horoskops skorpionam

Šodien nav nenozīmīgu vārdu - ne darbos, ne attiecībās. Nepalaid garām šīs mazās svarīgās norādes, lai nebūtu jāsastopas ar savas nedzirdēšanas izraisītajām sekām, kad jau ir par vēlu.

Horoskops strēlniekam

Tavs uzmanību alkstošais gars likts tev meklēt kādus iedvesmas un izklaides variantus. Lieliski izdosies apvienot romantisko ar praktisko. Redzēsi monētas abas puses jebkurā sadzīviskā un personiskā situācijā.

Horoskops mežāzim

Par pieklusināto laimes un baudas sajūtu domāsi tikai tad, kad saimnieciskās rūpes būs atkāpušās noguruma un miega priekšā. Domu vēstules savam mīļotajam sūtīsi citudien.

Horoskops ūdensvīram

Ar pozitīvisma bacili vari aplipināt visus sastaptos cilvēkus un beigās sanāks tāda optimistu lazarete. Bezrūpīgā nekā nedarīšanā arī var dzimt viens otrs dzīvotspējīgs plāniņš.

Horoskops zivīm

Esi reālists, pirmssvētku stresainajā sestdienā prasīt prasīsies pēc mundruma vitamīnu devas garam un ķermenim. Manevri pa iepirkumu centriem un tirdziņiem vainagosies gandarījumā.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Zinātne un tehnoloģijas

Ķīnā piedzimuši pasaulē pirmie ģenētiski modificētie bērni

Ķīnā piedzimuši pasaulē pirmie ģenētiski modificētie bērni 1

Novembrī Ķīnā dzimuši pasaules vēsturē pirmie ģenētiski modificētie bērni. Par to paziņojis eksperimentu veikušais ārsts. Viņš mākslīgās apaugļošanas laikā mainījis embriju DNS uzbūvi, lai samazinātu bērnu iespējas kaut kad nākotnē inficēties ar AIDS. Neatkarīgi avoti gan pagaidām nav apstiprinājuši ārsta apgalvojumus. Eksperiments arī ar jaunu sparu licis uzjundīt diskusijām – cik ētiski ir mainīt cilvēka gēnus?

Latvijā radīta iekārta ārkārtīgi precīziem mērījumiem

Latvijā radīta iekārta ārkārtīgi precīziem mērījumiem

Ierīce, kas krietni atvieglo noteikt iedomātā jūras līmeņa turpinājumu zem sauszemes. Latvijas Universitātes (LU) pētnieki radījuši ierīci jeb zenītkameru, kas noderēs būvniecībā, projektēšanā un citās nozarēs, kur nepieciešami ļoti precīzi apkārtnes mērījumi. 

Pētnieki: Pārmērīga soctīklu lietošana draud ar diagnozi - narcisisms

Pētnieki: Pārmērīga soctīklu lietošana draud ar diagnozi - narcisisms

Jauns pētījums liecina, ka pārmērīga aizraušanās ar sociālajiem tīkliem, jo īpaši “selfijiem”, var beigties ar narcismu. Pētnieki apgalvo, ka, aktīvi lietojot tādas sociālo mediju platformas kā “Facebook” vai “Instagram”, apmēram piektā daļa no mums riskē kļūt par narcisiem. 

Zinātnieki lems par jaunu kilograma standartu

Zinātnieki lems par jaunu kilograma standartu

Cik īsti smags ir kilograms – šāds “smags” lēmums šonedēļ jāpieņem starptautiskam zinātnieku konsīlijam, kurš pulcēsies Versaļā, Francijā, un lems par jaunu šīs svara mērvienības standartu. Kāpēc būtu jāmaina līdz šim pastāvējušo standartu, un kāds būs jaunais?

Digitālo influenceru mārketings Latvijā: problēmu mākts un laipošana krēslas zonā

Digitālo influenceru mārketings Latvijā: problēmu mākts un laipošana krēslas zonā

Tikai retajam digitālajam influencerim Latvijā ir tāda saturiskā jauda un kvalitatīva sekotāju bāze, kas sniegtu reklāmdevēja iecerēto atdevi atbilstoši influenceru definējumā iemiesotajām ekspektācijām, – tā varētu vispārināt konferences “RigaComm 2018” paneļdiskusijā “Influenceru mārketings Latvijā: Realitāte” tvertās ekspertu kritiskās piezīmes.