Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 25. jūnijs

Ausma, Inguna, Ingūna, Inguns, Ausmis

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Izvairies no represīvām vadības metodēm. Ja tavā pakļautībā strādā citi cilvēki, izvēlies tikai demokrātisku vadības stilu. Ja darbojies radošajās sfērās, vari pievērst savai darbībai vajadzīgo cilvēku uzmanību.

Horoskops vērsim

Fantāzijas mājos tavā nemierīgajā dvēselē. Daudzsološie sapņi gan neiegūs konkrētas aprises, tomēr sniegs iekšēju mierinājumu. Tu vilcināsi laiku, lai neķertos klāt kādas būtiskas problēmas risināšanai.

Horoskops dvīņiem

Šodien ir liela varbūtība, ka sastapsies ar nesapratni, apzinātu vai nejaušu negodīgumu vai līdzīgām izpausmēm. Juridiskie vai reliģiskie jautājumi var kļūt par tavu un partneru strīdu iemesliem.

Horoskops vēzim

Praktisko uzdevumu risināšana šodien nedrīkst nomākt radošos centienus. Ja nepievērsīsi uzmanību detaļām, nāksies pie uzdevumiem atkārtoti atgriezties, tāpēc apbruņojies ar pacietību un skaties uz lietām ar mākslinieka acīm.

Horoskops lauvai

Mēģināsi apvienosi taupīgumu un dzīšanos pēc dzīves labumiem. Vai tev lieliski izdosies tos sintezēt, parādīs laiks. Nepārkāp dabiskuma un viegluma robežas, lai aktivitātes nepārvērstos farsā.

Horoskops jaunavai

Kāda vīzija vai apcerīga doma tevi nelaidīs vaļā visas dienas garumā. Neapspied šo domu, bet centies izpētīt, kāpēc tā tevi vajā. Šodien ir īstais laiks, lai iedziļinātos kāda notikuma, stāsta vai projekta vēsturē.

Horoskops svariem

Šodien darījumus vajadzētu kārtot ar rakstisku dokumentu starpniecību un, pēc iespējas, izvairīties no vārdiskām vienošanās formām. Tavu labsajūtu var ietekmēt veselības stāvoklis un atmosfēra mājās.

Horoskops skorpionam

Šodien meklēsi netradicionālus risinājumus parastām sadzīviskām situācijām, bet visi līdzekļi mērķu sasniegšanai nebūs vienlīdz labi. Pievērs uzmanību tam ko tu ēd vai dzer, jo pastāv iespēja iedzīvoties nelabā dūšā.

Horoskops strēlniekam

Šodien būs vēlēšanās vai nu pārspīlēt, vai nenovērtēt dažādu problēmu iespējamību. Abas šīs galējības norāda uz tavu iekšējo nepārliecinātību kādā jautājumā. Attiecību jomā labāk ieņem pasīvā gaidītāja pozīciju.

Horoskops mežāzim

Šodien nevajadzētu savus spēkus izšķiest maznozīmīgos darbos, bet gan pievērsties lieliem sociāliem vai radošiem projektiem. Sadarbība ar neformālām organizācijām un interešu klubiem var nodrošināt plašu darbības lauku nākotnē.

Horoskops ūdensvīram

Šodien tevi pārņems atvieglojuma un iekšēja miera sajūta. Lēnu garu apdarīsi ikdienas darbus, kamēr prāts kavēsies pie nedaudz romantiskākiem dzīves aspektiem.

Horoskops zivīm

Neskatoties uz to, kā attīstās šodienas notikumi, atradīsi sabiedrotos un saskatīsi nākotnes perspektīvas. Izturies dabiski un parādi visiem savas pārliecības priekšrocības.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Zinātne un tehnoloģijas

Valsts vairs nefinansē Irbenes radioteleskopu kompleksu

Valsts vairs nefinansē Irbenes radioteleskopu kompleksu 4

Diviem Irbenes radioteleskopiem šogad nav piešķirts valsts finansējums. Ventspils Starptautiskajam radio-astronomijas centram un Ventspils Augstskolai naudas kompleksa uzturēšanai neesot. Zinātnieki atzīst, – ja līdzekļus neatradīs, radioteleskopi un ar tiem veicamie arī starptautiskie pētījumi var aiziet postā.

Tiek gatavotas izmaiņas drošai dronu pilotēšanai

Tiek gatavotas izmaiņas drošai dronu pilotēšanai

Dronu vadīšanas noteikumus jau šogad varētu skart izmaiņas. Daļu nosacījumu paredzēts mīkstināt, daļu – tieši pretēji – padarīt stingrākus. Paredzēts ieviest arī atļaujas pastāvīgiem lidojumiem, taču tad būs jākārto teorētisko un praktisko zināšanu tests.

Pieņemta ES regula, kas paredz attīrīt apkures katlu dūmus

Pieņemta ES regula, kas paredz attīrīt apkures katlu dūmus 2

Svins, kadmijs, arsēns, dzīvsudrabs un vēl vairāki smagie metāli katru dienu nonāk mūsu plaušās. Lielu daļu minētā piesārņojuma rada apkures katli. Tādēļ izmešu apjoma ierobežošanai pieņemta Eiropas Savienības (ES) direktīva, kas apkures katlu ražotājiem liek uzstādīt filtrēšanas iekārtas.

Cik drošs patiesībā ir “inkognito” režīms?

Cik drošs patiesībā ir “inkognito” režīms?

Pēdējos gados arvien aktuālāks kļūst jautājums par digitālo privātumu. Var šķist, ka, izmantojot privāto jeb “inkognito” režīmu, mūsu dati nebūs pieejami trešajām personām. Kā ir patiesībā?

Pedagogi apgūst virtuālās realitātes iespējas

Pedagogi apgūst virtuālās realitātes iespējas

Kā izskatās pasaule virtuālās realitātes brillēs, un kā šādas tehnoloģijas varētu izmantot skolās – to šajās dienās noskaidroja 24 dažādu mācību priekšmetu skolotāji no visas Latvijas. Viņi virtuālo realitāti gatavi integrēt gan savās, gan kolēģu vadītajās stundās.

"Apple" ar "Apple Card" vēlas mainīt tavu maksājumu karšu izmantošanas pieredzi

"Apple" ar "Apple Card" vēlas mainīt tavu maksājumu karšu izmantošanas pieredzi

ASV informācijas tehnoloģiju gigants “Apple” pirmdien, 25. martā, izziņoja vairākus jaunumus – “Apple TV+”, piesakot konkurenci “Netflix”, “Apple News Plus”, piedāvājot par fiksētu summu mēnesī abonēt vairāk nekā 300 laikrakstu un žurnālu elektroniskos izdevumus, kā arī “Apple Arcade”, ļaujot šī pakalpojuma izmantotājiem pēc abonementa principa spēlēt spēlītes. Taču pārsteidzošākais jaunums bija “Apple Card”