Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 25. augusts

Ludvigs, Ludis, Ivonna, Patrīcija, Patriks

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Var parādīties arī neadekvātas izpausmes un tās tiešā veidā atspoguļosies tavās personīgajās attiecībās. Notikumu virpulis pieņemsies spēkā un var pavilkt līdzi visas citas sfēras.

Horoskops vērsim

Sadzīves komercijā izvairies no riska. Azartspēles un avantūrās arī šodien neiesaisties. Tev nopietni jāpierāda savs statuss un tā stabilitāte, bet ieguldītā enerģija var neattaisnot rezultātu.

Horoskops dvīņiem

Šodien tava mini pasaule var piedzīvot nelielu virpuli, kas iespaidos tavu emocionālo stabilitāti. Un tad jau tas virpulis pieņemsies spēkā un var pavilkt līdzi visas citas sfēras.

Horoskops vēzim

Rosība būs liela, bet procesi būs samērā neauglīgi, darbi iekavēsies vai tiks pārtraukti, lai skaidrotos un meklētu vainīgo. Tev šodien aktivizēta filozofiskā prāta programma, tāpēc notiekošo pārāk nopietni neuztversi.

Horoskops lauvai

Vairies krāpšanas, nodevības un viltus solījumus. Neskatoties uz milzīgu vilinājumu, neatļaujies šmugulēšanos.. Rosība būs liela, bet procesi būs samērā neauglīgi, darbi buksēs un no tā vieglāk nekļūs.

Horoskops jaunavai

Mīlas frontē var pāršaut pār strīpu ar pārliekas pieķeršanās demonstrēšanu. Jāpalaiž partneris garākā saitītē. Atklāta izrunāšanās palīdzēs līdzsvarot psihoemocionālo fonu un atgūt mieru.

Horoskops svariem

Šodien tava rīcība un lēmumi būs drosmīgi, bet inteliģence un labās manieres palīdzēs notušēt asos stūrus. Tavs personīgo problēmu risinājumu meklējums būs īstais, lai arī citi domās savādāk.

Horoskops skorpionam

Komunikācija ar partneriem vai dzīvesbiedriem būs traucēta un vajadzēs lielu piepūli, lai viens otru sadzirdētu un saprastu. Mājās rosība būs liela, bet samērā neauglīga.

Horoskops strēlniekam

Tevi var pārņemt kāda vīzija, kura nebūs dzīvotspējīga, bet nedos tev mieru, kamēr pats par to nepārliecināsies. Atgriezeniskās saites uztveršana palīdzēs atgūt mieru un harmoniju.

Horoskops mežāzim

Svarīgi ir nekrist apātijā un arī neļauties emocionālai turbulencei, bet apmeklēt baznīcu, jogu vai vienkārši vienatnē pie dabas pameditēt. Izvēlies sev piemērotāko.

Horoskops ūdensvīram

Tukšās runās un bezjēdzīgās darbībās tiks iztērēta diena. Ja laiks tev ir vērtība, izvairies no bezmērķīgas komunikācijas. Pēcpusdienā vari aizšaut uz kādu lielveikalu un patukšot maciņu lielās izpārdošanas maratonā.

Horoskops zivīm

Ja pret pienākumiem attieksies pavirši un uz ātru roku, cietīs tava reputācija. Izvēlies cilvēku, kurš var kļūt par tavu skolotāju vai pavadoni vai starpnieku sarežģītu situāciju kārtošanā.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Zinātne un tehnoloģijas

"Jūtūberis" Kristaps atklāj, kur Rīgā ir vissliktākais gaiss

"Jūtūberis" Kristaps atklāj, kur Rīgā ir vissliktākais gaiss

Iepriekš “Youtube” kanāla “2centi” dalībnieki piedāvāja video par gaisa kvalitāti ārpus telpām. Nu izveidots arī video par gaisa kvalitāti iekštelpās. Pašmāju uzņēmējs un “jūtūberis” Kristaps Mors pastāsta, kā mērīt gaisa kvalitāti iekštelpās.

Latvijas pārziņā nodota planēta un zvaigzne - iedzīvotājus aicina dot tām nosaukumus

Latvijas pārziņā nodota planēta un zvaigzne - iedzīvotājus aicina dot tām nosaukumus 6

Lāčplēsis, Laimdota, Māra un Jumis – šādi mitoloģiski vai literāri vārdi ir vieni no populārākajiem, kas iesūtīti, lai piešķirtu nosaukumu planētai un zvaigznei, kas nodota Latvijas pārziņā. Par godu starptautiskās astronomu savienības simtgadei, katra no dalībvalstīm ieguvusi iespēju dot vārdu vienai zvaigznei un planētai, kas ap to riņķo. Arī Latvijas iedzīvotāji aktīvi piedalās vārda došanā tālai zvaigznei un vienai planētai tās orbītā.

Specdienesti sagatavojuši kiberdrošības ieteikumus

Specdienesti sagatavojuši kiberdrošības ieteikumus

Specdienesti sagatavojuši ieteikumus informācijas tehnoloģiju drošības pārvaldībai valsts un pašvaldību institūcijās un IT kritiskajā infrastruktūrā. Tie tapuši, veicot šo sistēmu risku analīzi un apdraudējumus informācijas tehnoloģiju jomā – gan lokālos, gan globālos.

"Instagram" sāk slēpt “sirsniņu” skaitu

"Instagram" sāk slēpt “sirsniņu” skaitu

Miljoniem lietotāju iecienītā lietotne “Instagram” sākusi starptautisku izmēģinājumu, pie publicētajiem ierakstiem slēpjot saņemto “patīk” skaitu. Tests jau ieviests vairākās valstīs, tostarp arī Eiropā. Šāds lēmums pieņemts, lai mazinātu pastāvošo spriedzi atsevišķu lietotāju vidū.

"Facebook" piespriests piecu miljardu dolāru naudas sods

"Facebook" piespriests piecu miljardu dolāru naudas sods 2

Sociālajam tīklam “Facebook”, visticamāk, būs jāmaksā piecu miljardu dolāru sods par lietotāju datu nopludināšanu. Šī būs visu laiku lielākā soda nauda, ko ASV patērētāju tiesību sargi uzlikuši kādam tehnoloģiju uzņēmumam.

Monako - pirmā valsts Eiropā ar 5G mobilo sakaru tīklu

Monako - pirmā valsts Eiropā ar 5G mobilo sakaru tīklu 2

Monako kļuvusi par pirmo valsti Eiropā, kuru pilnībā klāj 5G mobilo sakaru tīkls. Tas darbojas kopš otrdienas un veidots, izmantojot pretrunīgi vērtētā Ķīnas telekomunikāciju aprīkojuma giganta “Huawei” tehnoloģijas.

Izstrādāta tehnoloģija, kā no atkritumiem iegūt eļļu zivju barībai

Izstrādāta tehnoloģija, kā no atkritumiem iegūt eļļu zivju barībai

Lai uz pusdienu galdiem netrūktu zivju, pasaulē tiek meklēti risinājumi efektīvai un lētai to audzēšanai nebrīvē. Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) zinātnieki izstrādā tehnoloģiju, kas zivju barošanai nepieciešamās eļļas ieguvei ļautu izmantot ražošanas blakusproduktus un atkritumus.