Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Zinātne un tehnoloģijas

“Facebook” lietotāju skaits nupat sasniedzis jaunu rekordu

"Facebook" lietotāju skaits nupat sasniedzis jaunu rekordu 1

13 gadus kopš palaišanas un piecus gadus pēc viena miljarda lietotāju skaita sasniegšanas sociālais tīkls “Facebook” sasniedzis jaunu virsotni un jaunu rekordu lietotāju skaita ziņā. Proti, “Facebook” aktīvo lietotāju skaits sasniedzis divus miljardus!

Eiropas mēroga kiberuzbrukumā skarta arī Latvija

Eiropas mēroga kiberuzbrukumā skarta arī Latvija

Kārtējā Eiropas mēroga kiberuzbrukumā skarta arī Latvija, intervijā LNT raidījumam “900 sekundes” teica Informācijas tehnoloģiju (IT) drošības incidentu novēršanas institūcijas “Cert.lv” vadītāja vietnieks Varis Teivāns.

Droni, kas glābj dzīvības – Zviedrijā drīz ieviesīs šādu jaunumu

Droni, kas glābj dzīvības - Zviedrijā drīz ieviesīs šādu jaunumu

Ja cilvēkam apstājas sirds, tad katra minūte, kuras laikā netiek sniegta palīdzība, par 10% samazina pacienta iespējas izdzīvot. Ne vienmēr ātrā palīdzība īsā laika posmā var nokļūt pie pacienta, tādēļ tiek domāts par to, kā iesaistīt tehnoloģijas cilvēku dzīvību glābšanā.

Kā savā “Facebook” reakciju joslā dabūt varavīksnes karodziņu?

Kā savā "Facebook" reakciju joslā dabūt varavīksnes karodziņu? 11

Sociālajā tīklā “Facebook” emociju sadaļā parādījusies jauna reakcija – varavīksnes krāsas karodziņš. Lai būtu skaidrība – šīs karodziņš pārstāv to, par ko, visticamāk, jums jau bija aizdomas – “praida” mēnesi, par ko pasludināts šis jūnijs.

“Radio Star FM” laiž klajā jaunu aplikāciju

"Radio Star FM" laiž klajā jaunu aplikāciju

Tagad baudīt labāko Latvijas un pasaules mūziku, kā arī saņemt biļetes uz koncertiem un festivāliem pavisam par brīvu kļuvis vēl ērtāk! Šodien, 13. jūnijā, radiostacija “Star FM” laiž klajā jaunu radio aplikāciju mobilo ierīču lietotājiem gan iOS, gan Android vidē.

LU un RTU top kopīga bakalaura studiju programma “Nanoinženierija”; tā būs unikāla visā Baltijā

LU un RTU top kopīga bakalaura studiju programma "Nanoinženierija"; tā būs unikāla visā Baltijā 1

Latvijas Universitāte un Rīgas Tehniskajā universitātē top kopīga profesionālā bakalaura studiju programma “Nanoinženierija”. Šī studiju programma ir unikāla visas Baltijas mērogā un paredzams, piesaistīs lielu studētgribētāju skaitu no visas pasaules. Divu augstskolu kopīgas studiju programmas izveide vēl ir sagatavošanas stadijā, tāpēc studentu uzņemšana sāksies nākamgad.

Elementārs veids, kā noskaidrot, vai kāds zog tavu Wi-Fi?!

Elementārs veids, kā noskaidrot, vai kāds zog tavu Wi-Fi?! 1

Gluži tāpat kā tu mēdz pieslēgties bezmaksas Wi-Fi lielveikalā vai kafejnīcā, nav izslēgts, ka tavs kaimiņš pieslēdzas tavam maršrutētājam, lai nirtu bezmaksas interneta dzīlēs. Pareizāk sakot, – bezmaksas viņam, jo tu jau par to maksā. Kā noteikt, vai kāds uzdzīvo internetā uz tava rēķina?

“Facebook Live” būs divas jaunas iespējas; ko Tu par tām domā?

"Facebook Live" būs divas jaunas iespējas; ko Tu par tām domā?

Lai arī ”Facebook Live” iespēja pati par sevi ir salīdzinošs jaunums, “Facebook” jau nācis klajā ar diviem jauniem uzlabojumiem. Jaunās iespējas paplašina lietotāja pieredzi – gan tiem, kas dalās ar tiešraižu video, gan tiem, kas skatās un komentē.

“Google” meklētājs Latvijā tiek lietots 98,4% gadījumu

"Google" meklētājs Latvijā tiek lietots 98,4% gadījumu

Latvijā 98,4% gadījumu, kad ar interneta meklētājsistēmas palīdzību tiek apmeklēta kāda Latvijas tīmekļa vietne, tiek lietots “Google” meklētājs, liecina starptautiskā interneta izpētes un konsultāciju uzņēmuma “Gemius” pētījuma “gemiusRanking” dati par 2017.gada aprīli.