Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 19. aprīlis

Vēsma, Fanija

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Meklēsi iespēju realizēties kādā samērā riskantā spēlītē ar diezgan grūti prognozējamām sekām. Piedzīvosi situācijas, kuras pārbaudīs tavas un partneru sadarbības dzīvotspēju. Nenogalini laika pārbaudi izturējušas iestrādes spontānu nesaskaņu vārdā.

Horoskops vērsim

Ļoti rūpīgi attiecies pret likumu uzraugiem un sargiem, jo viņu spēkos būs ietekmēt tavas finanses dāsni dalot soda kvītis. Bet uz tavu privāto attiecību robežas parādīsies nelabvēļi, kuri var aizdedzināt kūlu.

Horoskops dvīņiem

Dzīvesbiedru rīcība vai piezīmes liks tev sapurināties, saņemties un paveikt ilgi atliktos darbus. Gribēsi paveikt pat vairāk, nekā no tevis prasīs. Neatklāj savu rīcības plānu, kamēr neesi pārliecināts par tā absolūtu izdošanos.

Horoskops vēzim

Personīgo attiecību lauciņā sāks spraukties mīlestības ziedu pumpuri. Uzradīsies arī labvēļi vai nelabvēļi un šo jūtu dobīti gribēs parušināt. Pievērsties sevis iepriecināšanai, sava vizuāla tēla paspilgtināšanai.

Horoskops lauvai

Tas, kas nebūs tavas uzmanības vērts, beigās var izrādīties īsta dārgumu krātuve. Tāpēc turi visas savas maņas modras, lai nepalaistu garām un paspētu uz zelta oliņu sadalīšanas pasākumu.

Horoskops jaunavai

Šodien no citas perspektīvas spēsi paraudzīties uz vecām problēmām un pārstāsi vainot sevi. Spēka būs pietiekoši, lai pārliecinātu savus radus un kaimiņus, kā arī saviem mīļajiem atradīsi pareizos vārdus.

Horoskops svariem

Dzīvesbiedri vai romantiskie partneri tevi mēģinās noņemt no trases, ja būsi pārvērtējis savus spēkus un atļāvies pārkāpt gavēņa uzliktos ierobežojumus. Tāpēc iesaisties tikai tādos pasākumos, kur esi nemaldīgi pārliecināts par uzdzīvi normas robežās.

Horoskops skorpionam

Šodien pirms saules vai pēc saules vakarā jāiet uz upi mazgāties tekošā ūdenī - tad izzudīs visas kaites. Lielās piektdienas spēcinošās enerģijas tevi mudinās pievērsties sevis iepriecināšanai un pavasara akcentu piešķiršanai savam vizuālajam tēlam.

Horoskops strēlniekam

Par katru cenu neturies pie konservatīvām un tradicionālām vērtībām. Tieši progresīvais, neparastais un ekstravagantais ļaus tev izcelties uz kopējā fona un pavērs jaunas iespējas dzīvē.

Horoskops mežāzim

Citu cilvēku neatkarīgā rīcība, kas neatbilst taviem priekšstatiem par lietu kārtību, var aizvainot tavas jūtas un pašcieņu. Uzņemies šo papildus slodzi no brīvas gribas un ar prieku. Rezultāts būs gan materiāls, gan morāls gandarījums.

Horoskops ūdensvīram

Iespējams piedzīvosi vilšanos savos dzīvesbiedros vai domubiedros, bet pats arī esi vainojams notiekošajā. Pārliec akcentus un visas lietas nostāsies savās vietās. Vajadzētu parūpēties par sava ķermeņa skaistumu un labsajūtu.

Horoskops zivīm

Dienas gaitā var pieaugt spriedze attiecībās ar citiem cilvēkiem, kas konstruktīvas sarunas un darbības var ievirzīt galīgi neprognozējamā gultnē. Noskaņojies izaicinājumiem un pārsteigumiem!

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Zinātne un tehnoloģijas

Cik drošs patiesībā ir “inkognito” režīms?

Cik drošs patiesībā ir “inkognito” režīms?

Pēdējos gados arvien aktuālāks kļūst jautājums par digitālo privātumu. Var šķist, ka, izmantojot privāto jeb “inkognito” režīmu, mūsu dati nebūs pieejami trešajām personām. Kā ir patiesībā?

Pedagogi apgūst virtuālās realitātes iespējas

Pedagogi apgūst virtuālās realitātes iespējas

Kā izskatās pasaule virtuālās realitātes brillēs, un kā šādas tehnoloģijas varētu izmantot skolās – to šajās dienās noskaidroja 24 dažādu mācību priekšmetu skolotāji no visas Latvijas. Viņi virtuālo realitāti gatavi integrēt gan savās, gan kolēģu vadītajās stundās.

"Apple" ar "Apple Card" vēlas mainīt tavu maksājumu karšu izmantošanas pieredzi

"Apple" ar "Apple Card" vēlas mainīt tavu maksājumu karšu izmantošanas pieredzi

ASV informācijas tehnoloģiju gigants “Apple” pirmdien, 25. martā, izziņoja vairākus jaunumus – “Apple TV+”, piesakot konkurenci “Netflix”, “Apple News Plus”, piedāvājot par fiksētu summu mēnesī abonēt vairāk nekā 300 laikrakstu un žurnālu elektroniskos izdevumus, kā arī “Apple Arcade”, ļaujot šī pakalpojuma izmantotājiem pēc abonementa principa spēlēt spēlītes. Taču pārsteidzošākais jaunums bija “Apple Card”

"Failiem.lv" augšupielādes: uzņēmums noliedz jebkādu datu privātuma pārkāpumu

"Failiem.lv" augšupielādes: uzņēmums noliedz jebkādu datu privātuma pārkāpumu 1

Kļuvis zināms, ka atsevišķi materiāli, kas augšupielādēti datu glabāšanas un apmaiņas vietnē “Failiem.lv”, var būt pieejami arī svešām acīm. Tas radījis bažas par vietnes drošību. Uzņēmums gan apgalvo, ka privātums nav pārkāpts. Tomēr šis gadījums lieku reizi atgādina lietotājiem apdomāt, kas tiek ievietots un publiskots internetā.

Mašīntulks "hugo.lv" guvis plašu ievērību

Mašīntulks "hugo.lv" guvis plašu ievērību 1

Tulkošanas sistēma, kas domāta ierēdņiem, guvusi arī citu Latvijas iedzīvotāju augstu vērtējumu. Runa ir par nesen atklāto platformu “hugo.lv”, kas tulko no un uz latviešu valodu no krievu un angļu valodas. Sistēmas pamata priekšrocība ir tāda, ka tā ir radīta tieši latviski runājošiem cilvēkiem.

Liela interese par digitālo mācību līdzekļu izstrādi

Liela interese par digitālo mācību līdzekļu izstrādi

Digitālo mācību līdzekļu izstrāde jaunajam mācību saturam raisījusi negaidīti lielu uzņēmēju un autoru pārstāvju interesi. Pirmdien, 4. martā, viņi varēja plašāk iepazīties ar gandrīz divus miljonus vērtajam projektam noteiktajiem kritērijiem.

Digitālā plaisa: tehnoloģijas ir, taču neprotam tās efektīvi izmantot

Digitālā plaisa: tehnoloģijas ir, taču neprotam tās efektīvi izmantot

Apgalvojot, ka Latviju raksturo milzu plaisa starp augsto tehnoloģiju potenciālu un cilvēku zemo spēju šīs iespējas efektīvi izmantot, paziņots par mūžizglītības programmu digitālo prasmju veicināšanai. Cilvēkiem būšot iespēja apgūt digitālās jomas pamatzināšanas bez maksas. Pirms ideja tiks iedzīvināta daudzviet Latvijā, pilotprojektu uzsāks Cēsīs.