Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 19. augusts

Melānija, Imanta

Horoskops aunam

Daži no šodienas asajiem pagriezieniem var izsist tevi no līdzsvara, bet tikai uz neilgu laiku. Pateicoties spējai sagrupēties un pārorientēties, beigās viss notiks pēc tava prāta un saskaņā ar taviem plāniem.

Horoskops vērsim

Ja aizmirsīsi par savu dabas doto atbildības sajūtu un vajadzību rīkoties kā nākas un kā pieprasa, tev spīd iespēja satikt kādu cilvēku, ar kuru nākotnē var veidoties pat ļoti nopietna sadarbība.

Horoskops dvīņiem

Saskarsmē šodien ieturēsi distanci, ko citi var uztvert kā lepnību un augstprātību, tāpēc iespējamas nesaskaņas ar tuviniekiem. Uzņemies tikai tos darbus, kurus pats uzskati par neatliekamiem.

Horoskops vēzim

Prasme pielāgoties un saprasties ar visiem tevi padarīs par gaišo saules stariņu. Šodien būtu ieteicams izbraukt ārpus mājas vai aiziet uz kādu kultūras pasākumu, kas neizslēdz iespēju satikt mīļus cilvēkus.

Horoskops lauvai

Jutīsies iekšēji uzlādēts un tāpēc stiprs. Gribēsi atļauties darīt to, kas pašam visvairāk iet pie sirds un padodas tāpēc vari piedzīvot partneru vēlmi nosodīt tavu rīcību vai vienkārši mīļi sakrist uz nerviem.

Horoskops jaunavai

Būsi pienākumu un rūpju pārņemts, īpaši tādu, kas saistās ar īpašumu uzturēšanu vai gatavošanos to pirkšanai pārdošanai. Lai neiekristu sevis žēlošanā, atceries, ka ir piedzīvoti arī grūtāki laiki.

Horoskops svariem

Šodienu sāc ar to, ka nodefinē sev, kas ir svarīgs un, kas var pagaidīt. Nemeties pār galvu un kaklu darāmajā un necenties parādīt savu superīgo varēšanu, jo emocionāli nemaz nebūsi tik stabils.

Horoskops skorpionam

Šodien domā par savu uzvedību un nepamatotajām garastāvokļa svārstībām. Dienas plāni var neatbilst iespējām tos realizēt. Godīgi atzīsti savas kļūdas un visiem kļūs vieglāk.

Horoskops strēlniekam

Ja nebūsi pietiekoši diskrēts savos romantiskajos piedzīvojumos un savu personīgo dzīvi ļausi vazāt valodās, piedzīvosi skaidrošanos partnerattiecībās un partneru vēlmi ierobežot tavu brīvību.

Horoskops mežāzim

Attiecības ģimenē un ar mīļotajiem sola darbīgus un saulainus brīžus. Tavs inertais psihoemocionālais fons ļaus izvairīties no zemūdens akmeņiem un asajiem stūriem.

Horoskops ūdensvīram

Parādi iniciatīvu un vēlmi uzņemties atbildību par sadzīves pienākumu sadali. Neaizmirsti pielabināties saviem mīļajiem, lai nogludinātu nesenās domstarpības un asumus. Pats sajutīsi, kā to vislabāk izdarīt.

Horoskops zivīm

Nemēģini visu sakārtot pēc sava prāta un patikšanas. Ļauj notikumiem risināties dabiski. Pārāk liela vēlme lietas saukt īstajos vārdos, var pavērt iespējas taviem kritizētājiem ar tevi manipulēt.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Zinātne un tehnoloģijas

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Videosatura platforma TVPlay maina dizainu un tehnisko platformu

Videosatura platforma TVPlay maina dizainu un tehnisko platformu 12

Lielākā bezmaksas videosatura platforma Latvijā TVPlay ir piedzīvojusi izmaiņas. Piedāvājot labāko un lietotājiem draudzīgāko servisu, mainīts videoplatformas interfeiss, tādējādi padarot TVPlay vizuālo identitāti mūsdienīgāku, bet lietošanu – ērtāku.

Uz Marsa pirmo reizi atklāts šķidra ūdens ezers

Uz Marsa pirmo reizi atklāts šķidra ūdens ezers

Pirmo reizi uz Marsa atklāts milzīgs pazemes šķidra ūdens ezers, kas palielina iespējas, ka uz planētas varētu būt vairāk ūdens un varbūt pat dzīvība, trešdien paziņoja zinātnieki.

Rīgā testē unikālu autonomās biškopības risinājumu

Rīgā testē unikālu autonomās biškopības risinājumu

Bišu dravā Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā Rīgā šobrīd tiek testēts unikāls autonomās biškopības risinājums. Tas nākotnē palīdzēs biškopjiem attālināti novērot savas bišu saimes, tādējādi taupot laiku un resursus.

“Zoopasta” šodien raida no “Tele2” Gudrās mājas! Nāc skatīties arī tu!

“Zoopasta” šodien raida no “Tele2” Gudrās mājas! Nāc skatīties arī tu!

”Star FM” raidījuma ”Zoopasta” vadītāji šodien, 29. jūnijā, ir izgājuši ārā no studijas telpām un raida no ”Tele2” pārvietojamās Gudrās mājas, kas piektdienas rītā atrodas pie Latvijas Nacionālā mākslas muzeja. Pievienoties Baibai Sipeniecei-Gavarei un Jānim Romanovskim unikālajā ”Zoopastas” pasākumā, kā arī apskatīt ”Tele2” Gudro māju un iepazīt jaunākās viedās tehnoloģijas, kas atvieglos ikkatra sadzīvi, līdz plkst. 11.00 tiek aicināti visi garāmgājēji.

Latvijā radītu betonu izvēlas pasaules līmeņa zinātnieki

Latvijā radītu betonu izvēlas pasaules līmeņa zinātnieki

Īpaši izturīga betona ražotāji no Latvijas uzsāk sadarbību ar Eiropas kodolpētījumu organizāciju. Sadarbības galvenais mērķis ir jauna hadronu paātrinātāja būvniecība, kas būs trīs reizes lielāks nekā līdzšinējais ”Lielais Hardonu paātrinājs”.

"All Media Baltics" Latvijā investē jaunā HD aprīkojumā

"All Media Baltics" Latvijā investē jaunā HD aprīkojumā 1

Pirmdien, 18. jūnijā, pie “All Media Baltics” (“AM Baltics”) Latvijā biroja ēkas valdīja īsta svētku atmosfēra – tur ar sarkanās lentes pārgriešanu tika sagaidīta jaunā HD (high definition – augsta izšķirtspēja) pārvietojamā televīzijas stacija (PTS).

"Apple" sola stingrāk aizsargāt lietotāju privātos datus

"Apple" sola stingrāk aizsargāt lietotāju privātos datus

Reaģējot uz datu noplūdes skandālu, kurā pēdējo mēnešu laikā ierauts sociālais tīkls “Facebook”, tehnoloģiju gigants “Apple” paziņojis, ka izstrādās rīkus, kas padarīs daudz stingrāku dažādu aplikāciju piekļuvi viedierīču īpašnieku datiem.