Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 16. februāris

Jūlija, Džuljeta

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Šodien izvairies no pasākumiem un, vēl jo vairāk, no sava viedokļa paušanas. Šajā laikā vari izdarīt neprognozējamākās darbības. Šodien ir arī piedošanas diena, kad var salīmēt pat vissaplēstākās attiecības, un atmūķēt vecās slēdzenes uz citu izpratnes kambariem.

Horoskops vērsim

Pieņem šodienas ierobežojumus un atteikumus kā galīgus un būsi tikai ieguvējs. Iedziļinies notiekošā būtībā, tās izpratnei ir svarīga filozofiska prāta kondīcija. Noliec malā saimniecības lietas un bezkaislīgi iedziļinies attiecību pasaulē.

Horoskops dvīņiem

Šodien nāksies pakļauties objektīvajiem apstākļiem, kas ierobežos visas tavas aktivitātes. Jāpieņem, ka ir tādas dienas, kas neļauj tev spert ne vienu lieku soli. Pataupi savu enerģiju veiksmīgākai dienai.

Horoskops vēzim

Vēlams nepārpūlēties ne fiziski, ne garīgi, nepakļaut savu organismu stresam. Pie profesionālajiem darbiem ķeries, kad līdz saknei esi izpratis darba uzdevumu un darāmā jēgu. Šodien izvēlies tikai vislabāko pārtiku.

Horoskops lauvai

Šodiena vari sākt šaubīties par savas personīgās laimes izredzēm un perspektīvu atrast daudz maz sakarīgu partneri. Ja gadījumā ir plānoti kādi ciemi, svarīgi ir nepārēsties un neņemt pār strīpu.

Horoskops jaunavai

Iespējams sajutīsies noguris un garīgi iztukšots, kas tevi mudinās bēgt no sabiedrības, trokšņa un pūļa. Tavs pašaizsardzības instinkts strādās nekļūdīgi. Izmanto šo dabas doto instrumentu.

Horoskops svariem

Šodien gremdēsies savu domu pasaulē un, par laimi, nebūs neviena vampīriņa, kas mēģinātu pamieloties no tava siltuma vai izsistu no apcerīgās noskaņas. Nesaisti sliktas atmiņas un sāpīgu attiecību pieredzi ar šodien notiekošo.

Horoskops skorpionam

Vari sajust paaugstinātu aktivitāti vai pārspīlētus grūtsirdības izvirdumus, kas būs saistīti ar vienu otru smagu domu, ko stiep līdzi no pagātnes. Miermīlīgu dialogu iespējamība ar dārgajiem šodien ir ar nelielām izredzēm.

Horoskops strēlniekam

Jutīsi vēlmi iziet ārpus pieņemtajiem labās gaumes vai uzvedības rāmjiem, bet nekādā gadījumā to nedari, ja nevēlies kompromitēt savu labo vārdu. Šodien nevajadzētu eksperimentēt ar mīlestību un naudu.

Horoskops mežāzim

Neseko skaļāk izkliegtajam viedoklim un lielāko muskuļu īpašniekiem. Vari atļauties kādam atteikt palīdzību vai noraidīt piedāvājumu. Visiem spēkiem turies pie savas pārliecības un viss, par ko esi pārliecināts arī piepildīsies.

Horoskops ūdensvīram

Ļoti svarīga loma būs partnerim un kopā varat aktualizēt sen neatrisinātas tēmas. Jo svarīgāks un dārgāks tev ir partneris, jo saspringtāks jutīsies bailēs kļūdīties un viņu zaudēt.

Horoskops zivīm

Kādu lēmumu vai paralēlās attiecības nāksies piebremzēt mīļā miera labā. Personīgie ierobežojumi, lai cik apgrūtinoši tie neliktos, ir tavas drošības un stabilitātes garanti.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Zinātne un tehnoloģijas

RTU pētnieki pēta jaunus, elastīgus ģeneratorus

RTU pētnieki pēta jaunus, elastīgus ģeneratorus

Drēbes, kas uzlādē mobilo tālruni un plāksteris ar elektrisko lauku, kas paātrina kaula lūzuma sadzīšanu – pie šīm un vēl citām teju fantastiskām lietām jau vairākus gadus strādā Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) pētnieki.

Latvijā izgudrots oriģināls slēpjritenis bērniem

Latvijā izgudrots oriģināls slēpjritenis bērniem 19

Bērniem ziemā ir mazāk alternatīvu nodarbju sēdēšanai pie dažādām viedierīcēm, ja salīdzina iespējas, ko piedāvā citi gadalaiki. Lai to mainītu, tepat Latvijā ir izgudrots slēpjritenis – braucamrīks veselīgai izklaidei ziemā.

Iedzīvotāji arvien biežāk svētkos viens otru sveic internetā - zvanīts un īsziņas tiek sūtītas arvien retāk

Iedzīvotāji arvien biežāk svētkos viens otru sveic internetā - zvanīts un īsziņas tiek sūtītas arvien retāk

2018. gada decembrī, salīdzinot ar attiecīgo laika periodu vēl gadu iepriekš, interneta patēriņš mobilajos telefonos uz vienu lietotāju palielinājies par 82%, sasniedzot 8GB, liecina mobilo sakaru operatora BITE dati. Tikmēr svētkos sarunās pa mobilajiem tālruņiem pavadīto minūšu skaits samazinājies par vidēji 9%, bet īsziņu skaits – par 40%.

Latvijas eksporta rādītāji IT nozarē pērn bijuši labāki nekā igauņiem

Latvijas eksporta rādītāji IT nozarē pērn bijuši labāki nekā igauņiem

Latvijas eksporta rādītāji informācijas tehnoloģiju nozarē pērn bijuši labāki nekā igauņiem, kuri pieraduši sevi daudzināt par moderno tehnoloģiju līderiem mūsu reģionā. Igauņiem aizvien ir vairāk starptautiski pazīstamu IT zīmolu. Toties Latviju, jo īpaši Rīgu, kā bāzes vietu pēdējos gados izvēlējušies daudzi lieli nozares uzņēmumi.

Ķīnas tiesa aizliegusi "iPhone" pārdošanu valstī

Ķīnas tiesa aizliegusi "iPhone" pārdošanu valstī 1

Tiesa Ķīnā ir aizliegusi viedtālruņu “iPhone” pārdošanu šajā valstī, ņemot vērā patentu strīdu starp ASV mikroshēmu ražotāju “Qualcomm” un ASV informācijas tehnoloģiju milzi “Apple”, teikts pirmdien publicētā “Qualcomm” paziņojumā.

Ķīnā piedzimuši pasaulē pirmie ģenētiski modificētie bērni

Ķīnā piedzimuši pasaulē pirmie ģenētiski modificētie bērni 1

Novembrī Ķīnā dzimuši pasaules vēsturē pirmie ģenētiski modificētie bērni. Par to paziņojis eksperimentu veikušais ārsts. Viņš mākslīgās apaugļošanas laikā mainījis embriju DNS uzbūvi, lai samazinātu bērnu iespējas kaut kad nākotnē inficēties ar AIDS. Neatkarīgi avoti gan pagaidām nav apstiprinājuši ārsta apgalvojumus. Eksperiments arī ar jaunu sparu licis uzjundīt diskusijām – cik ētiski ir mainīt cilvēka gēnus?