Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 20. novembris

Anda, Andīna

Horoskops aunam

Ļoti ieteicams šodien pievērsties savas veselības uzlabošanai vai kādiem preventīviem pasākumiem, lai sagatavotos ziemas vīrusu un citu draņķu uzlidojumam.

Horoskops vērsim

Visas dienas garumā tava visspilgtākā un redzamākā īpašība būs sakāpinātā pienākuma sajūta, kuru, protams, arī nekautrēsies demonstrēt. Nāksies smagi nopūlēties labojot citu un savas pieļautās kļūdas.

Horoskops dvīņiem

Šodien personīgās intereses ļoti harmoniski sadzīvos ar tuvinieku vajadzībām. Ieteicams vairāk ļauties kopīgām nodarbēm, kuras palīdzēs novērst domas no profesionālo problēmu risināšanas.

Horoskops vēzim

Nemaz tik garlaicīga un nomācoša šī diena nebūs. Kā uz burvju mājienu vai pieslēdzoties kādiem informatīvajiem elementārdaļiņu laukiem, saņemsi impulsu un risinājumu kādai ieilgušai problēmai. Lielā jezga ap šo jautājumu vēl tikai priekšā.

Horoskops lauvai

Nepabeigti darba uzdevumi vai solītās, bet nerealizētās vienošanās nostādīs tevi neveiklā situācijā un neļaus baudīt brīvdienas mieru. Ja izvēlēsies sporta aktivitātes, tad atsakies no pārspīlētām slodzēm un kusties nepiespiežoties.

Horoskops jaunavai

Iespējams, ka ieņemsi pārāk kategorisku nostāju jautājumos, kas skar pārmaiņas mājās un kuru iniciators ir tavs partneris. Lai arī šāds uzvedības modelis tev nav raksturīgs, mēdz gadīties, ka izšauj pat slotas kāts.

Horoskops svariem

Gadījumā, ja tev sakrājušies kādi neatrisināti komunikācijas jautājumi, tos labāk risināt dienas gaismā un pie moža prāta. Vakara sarunām var būt tendence ievilkties vēl jau nākošajā dienā un der atcerēties, ka tā ir darbadiena!

Horoskops skorpionam

Iekarotāja cienīga uzvedība personīgajās attiecībās nesniegs gaidītos rezultātus. Attiecību jomā viss ir iespējams. Neapzināta, bet sistemātiska mazsvarīgo noteikumu ignorēšana var izvērsties uguņošanā.

Horoskops strēlniekam

Vari paknibināties ap kādiem piņķerīgiem sīkiem darbiņiem, lai nomierinātu savu prātu. Attiecību jomā viss ir iespējams. Gribēsies savādāk, bet nezināsi kā. Gribēsies, lai partneris pasaka priekšā, bet – nekā.

Horoskops mežāzim

Šodien būsi neierasti robustā prāta un emociju rāmī. Notiekošais var rādīties galēji pesimistiskās toņkārtās. Vieglajam dzīves skatījumam zūdot, var pieaugt traumu iespējamība, tāpēc izvairies no skaldi un valdi principa.

Horoskops ūdensvīram

Lai kā tev gribētos sakārtot savus personīgos domu failus, šodien tas nav paveicams. Labāk pievērsies savām svarīgajām attiecībām, kurās iespējams kāds straujāks pagrieziens jāizņem, tāpēc svarīgi, lai jūs abi būtu piesprādzējušies.

Horoskops zivīm

Dienas enerģētika tev palīdzēs noskaņoties uz konstruktīvas un lietišķas nots. Būs vēlme sakārtot savus domu apcirkņus – kaut ko pārskatīt, no kaut kā atsacīties vai vēlēties aizmirst nevajadzīgo.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Zinātne un tehnoloģijas

Vai roboti aizstās cilvēkresursus nākamajā desmitgadē?

Vai roboti aizstās cilvēkresursus nākamajā desmitgadē?

Jau kopš industriālās revolūcijas cilvēku prātus ir nodarbinājis jautājums, cik tālu ies tehnikas attīstība un kā tā mainīs ierasto lietu kārtību. Zinātniskās fantastiskas žanra cienītāji pēdējās desmitgadēs runā par nākotni, kurā mākslīgais intelekts un roboti uzņemsies daļu cilvēku pienākumu. Tomēr šodien tā jau ir realitāte – automatizācija ir ikdiena daudzās uzņēmējdarbības nozarēs un būtiski ietekmē kā vadītāju, tā arī to darbinieku nākotni.

Ziemeļeiropā straujus panākumus guvusī gardēžu aplikācija uzsāk darbību Rīgā

Ziemeļeiropā straujus panākumus guvusī gardēžu aplikācija uzsāk darbību Rīgā

No 2. novembra Rīgā oficiāli darbību uzsāk Somijā, Igaunijā un Zviedrijā milzu panākumus guvusī aplikācija ”Wolt”. Lietotne, kas radīta, lai ērti pasūtītu ēdienu no pilsētas populārākajiem restorāniem, sola īstu revolūciju maltīšu piegādes ziņā – viss notikšot minūti minūtē, un ar ”Wolt” jau tagad sadarbības līgumus parakstījuši Rīgas glaunākie restorāni.

TIEŠRAIDE! Turpinās cīņa par labāko “League Of Legends” komandu Baltijā

TIEŠRAIDE! Turpinās cīņa par labāko "League Of Legends" komandu Baltijā

Turpinās datorspēļu turnīrs ”Kings Of The Baltics”, kura kopējais turnīra balvu fonds ir iespaidīgs – 10 000 eiro, kas līdz šim būs lielākā summa, kāda turnīros sadalīta starp datorspēļu spēlētājiem Baltijas valstīs. Piektdien, 29. septembrī, plkst. 19.00 aizsākas “League Of Legends” izslēgšanas spēļu pirmā kārta.

Vēro tiešraidi no ”Tele2” ”iPhone 8 Plus” izspēles! Kurš būs tas laimīgais?

Vēro tiešraidi no “Tele2” “iPhone 8 Plus” izspēles! Kurš būs tas laimīgais?

Visas nedēļas garumā ”Tele2” izaicināja radio  “StarFM”  klausītājus – 16 ātrākie un zinošākie, kam izdevās pirmajiem sazvanīt ēteru un atbildēt uz āķīgiem operatora jautājumiem,  ir tikuši finālā un jau piektdien, plkst. 11.00 uzzināsim, kurš no viņiem kļūst par pirmo “iPhone 8 Plus” no ”Tele2” īpašnieku.