Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 20. aprīlis

Mirta, Ziedīte

Horoskops aunam

Jūtas un simpātijas šodien meklēs brīvības vārtus. Tas, ko dažkārt nevarēji formulēt, šodien dabīgi izpaužas. Konkurences cīņa simpātiju jomā būs tieša un bez noteikumiem.

Horoskops vērsim

Viss būs un kļūs skaidrāks par skaidru. Situācijas būs nepārprotamas un pratīsi ļoti racionālu prātu izdarīt vajadzīgos secinājumus. Iespējams, tie ir tavas uzdrīkstēšanās un atklātības augļi.

Horoskops dvīņiem

Vari veidot jaunas savienības gan darbā, gan draudzībā un, protams, personīgās laimes jomā. Visticamāk tu atgriezīsies pie bijušās simpātijas vai arī pazudusī avs atgriezīsies savā aplokā, bet nu jau ar svaigu skatu un pieredzi.

Horoskops vēzim

Tava spēja sarunāt, vienoties un apvārdot izpestīs tevi no neveiklas situācijas. Ja varēsi konstruktīvi formulēt domas vajadzīgajiem cilvēkiem par būtiskajiem jautājumiem, neizpaliks ievērība un materiāli ieguvumi.

Horoskops lauvai

Aizdomīgums, bailes un fobijas atkāpsies pragmatisma priekšā. Pieaugs tava autoritāte un ietekme. Zināms, ja esi sajutis drošu pamatu zem kājām, būs grūti apstāties.

Horoskops jaunavai

Neatvairāma iespaida radīšanu realizēsi ar vārdiem, darbiem un izskatu. Tavi izteikšanās talanti un oratora spējas uzsprāgs kā pavasara pumpuri. Tikai nesāc sprēgāt vai uzbraukt, ja citiem tavas domas nešķiet ģeniālas.

Horoskops svariem

Ar sīkumiem negribēsies krāmēties, bet esi reālist attiecībā uz savu varēšanu. Tas attiecas arī uz finansēm. Panākumi, pēc kuriem dzenies, var prasīt vienu otru sāpīgu upuri.

Horoskops skorpionam

Ar darba devējiem šodien labāk atrasties saprātīgā distancē, jo katrs solis var tevī izraisīt neracionālu aizdomīgumu un katrs vārds var krist uz nerviem. Jo lielāka distance šodien, jo mazāka iespēja uzrauties uz kritiku.

Horoskops strēlniekam

Situācijās uz pieļaujamā robežas demonstrēsi neredzētu atjautību un beigās būsi vinnētājs. Neprognozētie notikumu pavērsieni atklās jaunas iespējas un piespēlēs vajadzīgos cilvēkus.

Horoskops mežāzim

Nepārvaramās emociju izpausmēs vari pārbiedēt savu simpātiju objektu. Ja mācēsi sadalīt enerģiju, šodien ir lieliskas iespējas gūt panākumus arī darbā un radošajās aktivitātēs.

Horoskops ūdensvīram

Zināma spriedzīte attiecībās ar cilvēkiem var saglabāties visas dienas garumā. Galvenais, nezaudē visa notiekošā kopainu. Ja saskati nepilnības un vājās vietas savos partneros, mēģini tās ieraudzīt arī sevī.

Horoskops zivīm

Tevi šodien vajā pārdomas par izdarīto un neizdarīto, pateikto un noklusēto. Rīkojies atbilstoši apstākļiem. Tagad ir jauna darba diena un jaunas situācijas, kurās visu var labot.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Zinātne un tehnoloģijas

Kas sagaidāms no jaunās datu aizsardzības regulas?

Kas sagaidāms no jaunās datu aizsardzības regulas?

Stājoties spēkā jaunajai Eiropas privātpersonu datu aizsardzības regulai, amatpersonas sola, ka sākotnēji sodu politika būšot toleranta. Bet par datu drošības speciālistu varēs iecelt kādu no uzņēmuma darbiniekiem. 

Katra trešā nelegāli iegūtā datorprogramma — inficēta

Katra trešā nelegāli iegūtā datorprogramma — inficēta

Grūti noticēt, bet izrādās, ka Eiropā joprojām 2 no 3 patērētājiem savus datorus iegādājas no nedrošiem avotiem. Vienlaikus aina ar nelegāli iegūtu datorprogrammu sekām ir diezgan bēdīga — riski ir plaši izplatīti un sekas var būt nepatīkamas, liecina starptautiskās pētījumu kompānijas IDC dati.

Aizsardzības ministrija sākusi izmēģināt dronu notriekšanas iekārtas

Aizsardzības ministrija sākusi izmēģināt dronu notriekšanas iekārtas

Saeimas Aizsardzības komisija noskaitusies uz ierēdņiem, kuri jau vairāk nekā pusgadu esot “stiepuši gumiju” un nav sagatavojuši grozījumus likumdošanā, kas ļautu daudz stingrāk kontrolēt bezpilotu lidaparātus un vajadzības gadījumā tos arī notriekt. Droni pēdējā laikā kļuvuši plaši pieejami un rada dažādus apdraudējumus. Tos mēdzot izmantot, piemēram, spiegošanai, kā arī aizliegtu vielu piegādei cietumos. Kāda nākotne droniem Latvijā? 

Rapšu eļļa pret naftu! Latvijas zinātnieki ar jaunu materiālu piesaka konkurenci naftas pārstrādes produktiem

Rapšu eļļa pret naftu! Latvijas zinātnieki ar jaunu materiālu piesaka konkurenci naftas pārstrādes produktiem

Mūsu zinātnieki Latvijas Valsts koksnes ķīmijas institūtā izstrādājuši jaunu materiālu, putupoliuretāna kompozīciju, kur ražošanā izmantota Latvijā iegūstamā rapšu eļļa. Kā norāda viens no projekta autoriem, tad šis materiāls būs konkurētspējīgs ar līdzīgiem naftas pārstrādes produktiem gan cenas, gan materiāla īpašību ziņā.