Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 22. septembris

Māris, Mārica, Maigurs

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Diena atvērta flirtam un interesantu cilvēku ielaišanai savā dzīvē. Visi pārsteigumi un pārpratumi, ja nu tādiem būs lemts gadīties, beigsies veiksmīgi un bez sāpēm.

Horoskops vērsim

Saskaņa ar pasauli un tajā mītošajiem cilvēkiem būs uzmundrinoša un uz varoņdarbiem mudinoša. Sajutīsi sevī pārliecību izrādīt savas domas, jūtas, nostāju un attieksmi.

Horoskops dvīņiem

Būsi pārņemts ar jauniegūto paziņu izpēti un novērtēšanu. Intuīcija tev palīdzēs atrast līdzsvaru starp mīlestību un draudzību, došanu un ņemšanu.

Horoskops vēzim

Būsi vinnētājs visās situācijās, kurās iesaistīsies. Tevi atbalstīs augstākie spēki gan aizbildņu, gan pielūdzēju veidolā. Vari paļauties ne tikai uz saviem sakariem un pieredzi, bet arī uz savu spēju apburt.

Horoskops lauvai

Cenšoties nobaudīt dažādas dzīves krāsas, vari nokļūt neveiklās, pat divdomīgās situācijās. Beigās visi pārsteigumi un pārpratumi, ja nu tādiem būs lemts gadīties, izvērtīsies pietiekoši veiksmīgi.

Horoskops jaunavai

Šodien var atklāties dažu cilvēku ne pārāk lojālā rīcība. Atrisini un izrunā domstarpības nekavējoties, nekrāj aizdomas un aizspriedumus. Dienas noslēgumā vari veiksmīgi patērēties. Galvenais, ka iegādātais sola garu un priekpilnu lietošanas mūžu.

Horoskops svariem

Atveries cilvēkiem, pārkāp paša uzliktos mūrus. Pretējā gadījumā tev būs grūti saglabāt to, kas svarīgs – sirdsmieru, dzīvesprieku un komfortu.

Horoskops skorpionam

Šodien objektīvi sadali savus enerģijas resursus un nepāršauj pār strīpu ar baudām un tēriņiem. Atvēli sev nelielu vientulības brīdi, lai pārdomātu savas sajūtas.

Horoskops strēlniekam

Šodien ļoti noderēs tavas spējas saprasties ar miera traucētājiem vai skandalētājiem. Varēsi viņus gan uzklausīt, gan nomierināt. Neizrādīsi nosodījumu vai pārmetumu. Piedosi citiem viņu īslaicīgās vājības.

Horoskops mežāzim

Nesavaldība tev nepalīdzēs, bet spēja harmoniski just un arī adekvāti izrādīt to, ko tava sirsniņa ir sajutusi un prāts aptvēris – gan. Gaisā būs jūtams solījums, ka galu galā viss nokārtosies bez asins izliešanas.

Horoskops ūdensvīram

Ir ļoti liela iespēja piepildīt tavu vēlmju kambarus. Būsi pārņemts ar mīlestības lietām un tālejošu plānu kalšanu. Jo vairāk enerģijas tajos ieguldīsi, jo taustāmāki būs rezultāti.

Horoskops zivīm

Šajā dienā tev būs svarīgi ievērot kārtību, precizitāti un turēt dotos solījumus, arī iepērkoties. Pirkšanas prieku dubultosi, ja šajā procesā iesaistīsi arī savus dārgos un mīļotos.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Zinātne un tehnoloģijas

"Apple" prezentē jaunos "iPhone 11" viedtālruņus

"Apple" prezentē jaunos "iPhone 11" viedtālruņus

ASV tehnoloģiju uzņēmums “Apple” otrdien prezentējis jauno viedtālruņu “iPhone 11” modeļus, samazinot cenas vienkāršākajiem no šiem modeļiem, kā arī paziņojis par plāniem nodrošināt straumēšanas un spēļu pakalpojumus, ”Apple” pretojoties tās ražojumu noieta kritumam globālajā viedtālruņu tirgū.

Virs Latvijas novērots meteors - bolīds

Virs Latvijas novērots meteors - bolīds 1

Meteors virs Latvijas – zinātnieki apstiprinājuši, ka spožo gaismu debesīs, ko pirmdien īsi pirms plkst. 21.00 redzējuši cilvēki daudzviet Latvijā, radījusi meteora krišana.

RTU atklāj unikālu robotu - simulatoru

RTU atklāj unikālu robotu - simulatoru

Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) otrdien atklāts unikāls robots – simulators. Šāda iekārta ir vienīgā Ziemeļeiropā, ar to būs iespējams veikt pētījumus virtuālās realitātes, medicīnas un citās jomās. Nākotnē to varētu izmantot lidaparātu pilotu un sportistu treniņiem.

"Jūtūberis" Kristaps atklāj, kur Rīgā ir vissliktākais gaiss

"Jūtūberis" Kristaps atklāj, kur Rīgā ir vissliktākais gaiss

Iepriekš “Youtube” kanāla “2centi” dalībnieki piedāvāja video par gaisa kvalitāti ārpus telpām. Nu izveidots arī video par gaisa kvalitāti iekštelpās. Pašmāju uzņēmējs un “jūtūberis” Kristaps Mors pastāsta, kā mērīt gaisa kvalitāti iekštelpās.

Latvijas pārziņā nodota planēta un zvaigzne - iedzīvotājus aicina dot tām nosaukumus

Latvijas pārziņā nodota planēta un zvaigzne - iedzīvotājus aicina dot tām nosaukumus 6

Lāčplēsis, Laimdota, Māra un Jumis – šādi mitoloģiski vai literāri vārdi ir vieni no populārākajiem, kas iesūtīti, lai piešķirtu nosaukumu planētai un zvaigznei, kas nodota Latvijas pārziņā. Par godu starptautiskās astronomu savienības simtgadei, katra no dalībvalstīm ieguvusi iespēju dot vārdu vienai zvaigznei un planētai, kas ap to riņķo. Arī Latvijas iedzīvotāji aktīvi piedalās vārda došanā tālai zvaigznei un vienai planētai tās orbītā.