Videonovērošanas kamerās fiksēts uzbrukums Romānam Bezzubovam

Trešdienas rītā notikusi futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība. Raidījuma “Degpunktā” rīcībā nonācis pārfilmēts videonovērošanas kameru materiāls, kurā fiksēts uzbrukuma brīdis.

Valsts policijas izplatītā informācija liecina, ka futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavas pārvietojušies ar melnas krāsas automašīnu “BMW X5”, kurai, iespējams, bija Krievijas numurzīmes.

Lasi vēl – Šaušana Purvciemā: uzbrukumā nogalināts futbola aģents Romāns Bezzubovs

Neatklājot mirušā identitāti, Valsts policija aģentūru LETA informēja, ka bijuši vismaz divi uzbrucēji, kas pārvietojušies ar melnas krāsas “BMW X5” markas automašīnu ar tonētiem aizmugurējiem stikliem. Automašīnai ir bojāts labais sāns.

Mašīnai, iespējams, var būt mainītas valsts reģistrācijas numurzīmes, tajā skaitā arī Krievijas Federācijas numurzīmes, norādīja Valsts policijā.

Tāpat policija lūdz atsaukties notikušā aculieciniekus un tos automašīnu vadītājus, kuru transportlīdzekļi ir aprīkoti ar videoreģistratoriem un kuri šorīt laika posmā no pulksten 6.30 līdz 8.30 brauca pa Gunāra Astras ielu posmā no Dzelzavas līdz Deglava ielai.

Informācijas sniegšanai Valsts policijai var nodot informāciju uz e-pastu: [email protected] vai arī pa tālruņa numuriem 67075257 vai 110. Policija aicina nebaidīties sniegt informāciju, jo anonimitāte tiek garantēta.

Saskaņā ar sociālajos tīklos ievietotajiem aculiecinieku fotomateriāliem pie “Mēbeļu nama” un sporta kluba “Lemon Gym” šorīt atradās sašauta automašīna “Volkswagen Touareg”, kurai blakus – mirušais. Spēkrata logu stiklos bija redzamas vairākas, visticamāk, ložu atstātās pēdas. Visticamāk, spēkrats pārvietojies pa Gunāra Astras ielu un pēc uzbrukuma piedzīvošanas iztriecies cauri pie minētā tirdzniecības centra un kluba esošās stāvvietas žogam.