Varu Rēzeknes domē saglabā “Saskaņas” pārstāvis Bartaševičs

0 Komentāru
Varu Rēzeknes domē saglabā “Saskaņas” pārstāvis Bartaševičs
KASPARS KRAFTS, F64

Ceturtdien, 1.jūlijā, par Rēzeknes domes priekšsēdētāju atkārtoti ievēlēts Aleksandrs Bartaševičs (S).

Lai arī domes priekšsēdētāja pārstāvētā “Saskaņa” ir ieguvusi vairāk nekā pusi – astoņas no 13 – deputātu vietām, tas ir par vienu mandātu mazāk nekā pirms četriem gadiem. Bartaševičs uzsvēra, ka kopumā atbalsts politiskajam spēkam ir audzis, šogad sasniedzot vairāk nekā 63%. 2009.gadā, kad Bartaševičs pirmo reizi ievēlēts pilsētas domē, atbalsts viņa politiskajam spēkam bija vairāk nekā 43%.

“Mums nav pieņemama “sarkano līniju” vilkšana. “Saskaņa” Rēzeknē nekādā gadījumā nesludinās atteikšanos no sadarbības,” iespējamo sadarbību ar pārējo trīs domē iekļuvušo sarakstu pārstāvjiem komentēja domes priekšsēdētājs.

Politiķis uzskata, ka līdz šim opozīcija bieži vien kritizējusi virzītās idejas tikai tāpēc, ka domi vada “Saskaņa”. Taču vēlāk idejas esot pierādījušas sevi kā efektīvas. “Neatteiksimies no savām iecerēm un turpināsim veiksmīgu darbu,” solīja Bartaševičs.

No “Saskaņas” deputāta vietu ieguvuši arī vairāki līdzšinējie deputāti – Aleksejs Grehovs, Vladimirs Bogdanovs, Aleksejs Stecs, Lidija Ostapceva, Olga Strode un Aleksandrs Irišins.

No apvienotā saraksta, kura sastāvā ir Latgales partija, nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”, Latvijas Zaļā partija, “Jaunā vienotība” un Latvijas Reģionu apvienība, deputāta mandātu ieguvusi līdzšinējie  pašvaldības deputāti Ināra Groce, Jāzeps Korsaks un Juris Guntis Vjakse.

No Jaunās konservatīvas partijas saraksta deputāta vietu ieguvis Voldemārs Platacis, bet no partijas “Progresīvie” – Leila Rasima.

0 Komentāru