Tavars: ZZS kopējais rezultāts ir labāks par sākotnēji prognozēto

0 Komentāru

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) kopējais rezultāts pašvaldību vēlēšanās ir labāks par sākotnēji prognozēto, TV3 ziņu raidījumā “900 sekundes” sacīja Zaļo un Zemnieku savienības valdes priekšsēdētājs Edgars Tavars.

Viņš teica, ka politiskais spēks rezultātus vērtē kā labus, neraugoties uz to, ka šī bijusi jauna situācija saistībā ar Administratīvi teritoriālo reformu. Tomēr kopumā politiskā spēka rezultātu Tavars vērtē atzinīgi.

“Neraugoties uz kopējo zemo vēlētāju aktivitāti [2021.gada pašvaldību vēlēšanās], kopumā ZSS un tās partijas startējušas labi,” apliecināja Tavars.

Viņš piebilda, lai arī dažās administratīvajās teritorijās ZZS pārstāvniecībā ir piedzīvotas izmaiņas, taču kopējais rezultāts ZZS ir labāks par sākotnēji prognozēto.

Komentējot, kopumā zemo iedzīvotāju aktivitāti šā gada pašvaldību vēlēšanās, Tavars teica, ka rezultātu diezgan būtiski ietekmēja, ka daudzos sarakstos nebija zināmo līderi, šā gada pašvaldību vēlēšanās varas attālināšanās no vēlētāja bijusi ļoti jūtama, viņš atzina.

“900 sekundes” atgādina, ka līdz šim ZZS pie varas bijusi aptuveni trešdaļā Latvijas pašvaldību.

0 Komentāru