Rēzeknē liels atbalsts esošajam mēram Aleksandram Bartaševičam

1 komentārs
Rēzeknē liels atbalsts esošajam mēram Aleksandram Bartaševičam
EVIJA TRIFANOVA, LETA

Šodien, 5.jūnijā, Rēzeknē visu dienu spīdēja spoža saule un, iespējams, arī tas bija par iemeslu, zemajai vēlēšanu aktivitātei. Līdz pēcpusdienai tie bija tikai 26% rēzekniešu, kas bija gatavi doties uz kādu no vēlēšanu iecirkņiem.

Vēl pirms četriem gadiem Rēzeknē bija vieni aktivākajiem balsotājiem visā Latgalē, kad pie urnām devās vairāk nekā 50% iedzīvotāju.

Aptaujājot tos, kuri tomēr izvēlējušies 5.jūnijā dodies pie balsošanas urnām ir iespējams noprast, ka Saskaņa arī šogad Rēzeknē ar visai lielu ticamību varētu saglabāt varu un esošais mērs Aleksandrs Bartaševičs, kurš šeit pie varas ir jau 12 gadus, savu iesākto ceļu turpināt.

”Svarīgi, lai tie, kas mūsu Rezeknē tiks ievēlēti, tiešām pabreigtu tos darbus, ko iesākuši un, lai kaut ko jaunu izdomā pa tiem četriem gadiem,” stāsta iedzīvotāja Elvīra.

”Nu, galvenais ir Bartaševičs. Par viņu, viņš visu izdara,” TV3 ziņām atklāja iedzīvotājs Gatis.

Arī rēzeknietis Pjorts savu balsi atdevis par Bartaševiču: ”Izvēle, protams, bija Aleksandra Bartaševiča partija. Pilsēta, kā viņš kļuva par mēru, pilsētu vairs neatpazīst un apkārtni arī. Es sen dzīvoju šajā pilsētā un līdz viņam nekas tāds nebija.”

Vēl viens no argumentiem, kas izskanējis, kas varētu būt kalpojis par iemeslu arī mazajai aktivitātei ir, tas ka, ja pirms četriem gadiem Rēzeknē vēlēšanās startēja 11 saraksti, tad šogad konkurence ir kļuvusi uz pusi mazāka, un domē cer iekļūt vien piecas partijas, līdz ar to kādai daļai vēlētāju vienkārši nebija iespējams sarakstos ieraudzīt sev simpatizējošu politisko spēku.

1 komentārs