“Progresīvie” Rēzeknes novada domē bija cerējuši uz diviem mandātiem, bet priecājas arī par iegūto vienu

0 Komentāru
“Progresīvie” Rēzeknes novada domē bija cerējuši uz diviem mandātiem, bet priecājas arī par iegūto vienu
ANITA VAIVODE, F64

“Progresīvie” Rēzeknes novada domē bija cerējuši uz divām deputātu vietām, bet arī par vienu iegūto mandātu priecājas, “900 sekundēm” sacīja partijas “Progresīvie” saraksta līdere Rēzeknē Leila Rasima.

Provizoriskie rezultāti liecina, ka Rasima ir vienīgā sava saraksta pārstāve, kas ir ievēlēta jaunajā Rēzeknes domē.

Partijas “Progresīvie” saraksta līdere Rēzeknē Leila Rasima

“Esam priecīgi par rezultātiem, uztveram to kā savu uzvaru. Cerējām būt vairāk pārstāvēti – ka būs divas vietas, bet ir prieks, ka esam iekšā. Darīsim, strādāsim tālāk, saglabāsim to komandu, kas mums pašlaik ir un iesim ar to sparu, kas mums ir bijis.”

Komentējot to, kādēļ, viņasprāt, arī šajās pašvaldību vēlēšanās Rēzeknē ļoti pārliecinoši uzvarējusi līdzšinējā mēra Aleksandra Bartaševiča pārstāvētā “Saskaņa”, Rasima atbildēja lakoniski. “Uzvarētājs ir uzvarētājs. Es neapšaubu, ka iedzīvotāji viņu atbalsta, Rēzekne gan vizuāli, gan visādi citādi attīstās,” sacīja Rasima.

Viņa teica, ka visvairāk sasāpējušās problēmas novadā ir īres mājokļu trūkums, augstais bezdarbs un nepieciešamība pēc atbalsta uzņēmējdarbībai, paužot cerību, ka “Saskaņa” kā uzvarētājs novada domes vēlēšanās to ir sadzirdējusi un, kopā strādājot domē, tās izdosies atrisināt.

“Es redzu, ka darbosimies opozīcijā kopā ar apvienoto sarakstu un “Konservatīvajiem”, ticu, ka problēmas sadzirdētas, tiks risinātas jebkurā gadījumā. Jūtu, ka pozitīvās pārmaiņas ienāks. Tagad ir liels darbs priekšā,” viņa sacīja.

0 Komentāru