Par Tukuma novada domes priekšsēdētāju iespējas kļūt līdzšinējam Engures vadītājam

2 komentāri
Par Tukuma novada domes priekšsēdētāju iespējas kļūt līdzšinējam Engures vadītājam
Engures novada domes priekšsēdētājs Gundars Važa. (EVIJA TRIFANOVA, LETA)

Latvijas Zaļā partija (LZP), kas Tukuma novada domes vēlēšanās ieguva otro vietu, priekšsēdētāja amatā būtu gatava atbalstīt Latvijas Reģionu apvienības (LRA) pārstāvi, tagadējo Engures novada domes priekšsēdētāju Gundaru Važu, kura saraksts uzrādīja pārliecinoši labāko rezultātu, sacīja jaunajā Tukuma novada domē ievēlētā Kandavas novada domes priekšsēdētāja Inga Priede (LZP).

Priede pauda gandarījumu par Kandavas novada iedzīvotāju aktivitāti un atbalstu kandaviešiem, ievēlot viņus jaunveidojamā novada domē. Tāpat vietējie “laucinieki” atbalstījuši arī Engures un Jaunpils novada kandidātus, “aiz strīpas” atstājot “pilsētniekus” no Tukuma, sacīja Priede.

“Tas ir kašķu, intrigu un lielās politiskās krāsošanās rezultāts,” Tukuma kandidātu neveiksmes komentēja Kandavas novada domes priekšsēdētāja.

LZP Tukuma novada domē ieguvusi trīs deputātu mandātus, kas ir otrs labākais rezultāts aiz LRA. Sadarbojoties abi saraksti domē varētu pārstāvēt vairākumu – 11 no 19 deputātu vietām. Priede atzina, ka LZP ir gatava atbalstīt LRA saraksta līderi Važu jaunievēlētās domes vadībā, jo līdz šim abi politiskie spēki ir sadarbojušies arī Kandavas novada domē.

Vienlaikus Priede atzina, ka ir bijusi sadarbība arī ar citiem politiskajiem spēkiem, tāpēc ievēlētos kolēģus aicināja nenovilkt “sarkanās līnijas”.

2 komentāri