Madonas novada vēlēšanu komisija balsotāju aktivitāti vērtē kā labu

0 Komentāru
Madonas novada vēlēšanu komisija balsotāju aktivitāti vērtē kā labu
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Šogad pašvaldību vēlēšanās Madonas novadā aktivitāte ir samērā augsta, turklāt sagaidāma arī liela jauniešu līdzdalība, pastāstīja Madonas novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja Evita Zāle.

Viņa atklāja, ka vēlētāju aktivitāte pašvaldībā ir laba un balsotāju ir daudz. Rindas pie iecirkņiem vēl neveidojas, taču iecirkņos pārstāvji ir informēti par rīcību, ja rindas sāks veidoties.

Ņemot vērā, ka vēlētāju aktivitāte bija gana augsta iepriekšējās divās dienās, arī sestdienā, 5.jūnijā, tiek prognozēts liels vēlētāju pieplūdums.

LETA jau ziņoja, ka iepriekšējā balsošanā vēlētāji bija aktīvāki pirmajās stundās pēc Madonas novada vēlēšanu iecirkņu atvēršanas.

“Vēlētāji zināja, ka Madonas novadā iepriekšējā balsošana sākās divas stundas agrāk nekā pārējā valstī, jo pirmajās stundās cilvēku aktivitāte bija augsta. Dienas vidū cilvēku iecirkņos bija mazāk, bet ceram, ka pēc darba laika beigām viņi nāks nobalsot līdz plkst.20,” prognozēja Zāle.

Madonas novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja sacīja, ka balsošana iecirkņos norit raiti, cilvēki ievēro epidemioloģiskās drošības prasības. Arī sūdzības par priekšvēlēšanu aģitāciju komisija neesot saņēmusi.

0 Komentāru