Madonas novada līdzšinējā mēra Lungeviča saraksts ieguvis astoņus mandātus

1 komentārs
Madonas novada līdzšinējā mēra Lungeviča saraksts ieguvis astoņus mandātus
SINTIJA ZANDERSONE, LETA

Madonas novada līdzšinējā novada vadītāja Agra Lungeviča (ZZS) pārstāvētais apvienotais Latvijas Reģionu apvienības un Latvijas Zemnieku savienības saraksts ieguvis astoņus no 19 mandātiem, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas apkopotie dati.

Par apvienoto Latvijas Reģionu apvienības un Latvijas Zemnieku savienības sarakstu nobalsoja 3646 vēlētāji jeb 41,54% no nobalsojušo kopskaita. No šī saraksta domē ievēlēti Lungevičs, Māris Olte, Gunārs Ikaunieks, Rūdolfs Preiss, Aigars Šķēls, Guntis Klikučs, Guntis Ķeveris un Valda Kļaviņa.

Pa trīs deputāta mandātiem ieguvusi “Jaunā vienotība” un nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”. “Jauno vienotību” Madonas novada domē pārstāvēs Andrejs Ceļapīters, Kaspars Udrass un Artūrs Grandāns. Savukārt no Nacionālās apvienības domē ievēlēti Zigfrīds Gora, Tālis Salenieks un Vilnis Špats.

Pa diviem deputātu mandātiem ieguvušas Jaunā konservatīvā partija un apvienotais “Latvijas attīstībai” un partijas “Izaugsme” saraksts. Jauno konservatīvo partiju domē pārstāvēs Vita Robalte un Sandra Maksimova. Savukārt “Latvijas attīstībai” un partijas “Izaugsme” sarakstu domē pārstāvēs Artūrs Čačka un Andris Dombrovskis.

Vienu deputāta mandātu ieguvusi partija “Vienoti Latvijai”. Šo partiju jaunajā novada domē pārstāvēs Andris Sakne.

Jau ziņots, ka Vidzemē pašvaldību vēlēšanās augstākā aktivitāte novērota Saulkrastu novadā, kur nobalsojuši 3298 iedzīvotāji jeb 42,65% no balsstiesīgajiem, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) apkopotie dati.

1 komentārs