“Latvijai un Ventspilij”, ko pārstāv apcietinātais Lembergs zaudējusi divus mandātus Ventspilī

0 Komentāru
“Latvijai un Ventspilij”, ko pārstāv apcietinātais Lembergs zaudējusi divus mandātus Ventspilī
MĀRTIŅŠ ZILGALVIS, F64

Apcietinātā Aivara Lemberga pārstāvētā partija “Latvijai un Ventspilij” pašvaldību vēlēšanās spējusi saglabāt balsu vairākumu Ventspilī, taču nākamajā domes sasaukumā tā strādās šaurākā lokā, vēlēšanu rezultātā iegūstot septiņus deputātu mandātus, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) apkopotā informācija.

“Latvijai un Ventspilij” šajā sasaukumā zaudēs divus mandātus, salīdzinot ar iepriekšējām vēlēšanām. Šajās vēlēšanās no minētā politiskā spēka domē ievēlēti Lembergs un viņa sieva Kristīne Lemberga, Ventspils pilsētas domes deputāti Didzis Ošenieks, Guntis Blumbergs, Igeta Gredzena, Jānis Vītoliņš un Andris Grigalis.

Lasi vēl – Lemberga pārstāvētā ”Latvijai un Ventspilij” saglabā balsu vairākumu Ventspilī

“Latvijas attīstībai” (LA) izdevies iegūt divus mandātus, kā arī šāds pats mandātu skaits piešķirts “Jaunās vienotības” (JV) un Latvijas Reģionu apvienības (LRA) kopīgajam sarakstam. LA jaunajā sasaukumā pārstāvēs Kurzemes radio padomes priekšsēdētājs Edgars Čeporjus un SIA “NP Sports” valdes loceklis Normunds Pūpols, savukārt no JV un LRA kopīgā saraksta domes mandātus ieguvuši domes deputāti Ģirts Valdis Kristovskis un Dace Korna.

Jaunā konservatīvā partija un Nacionālā apvienība katra ieguvusi vienu mandātu, kas piešķirts attiecīgi Saeimas deputāta palīgam Bruno Jurševicam un biedrības ”Ventspils hokeja savienība” valdes loceklim Kārlim Vočtavam.

Kopumā Ventspils pilsētā ir 23 460 balsstiesīgie, no kuriem 8405 piedalījās vēlēšanās.

0 Komentāru