Jēkabpils novadā vismaz vienu mandātu ieguvušas deviņas dažādas partijas

0 Komentāru
Jēkabpils novadā vismaz vienu mandātu ieguvušas deviņas dažādas partijas

Jēkabpils novadā vismaz vienu no 19 mandātiem sestdien notikušajās pašvaldību vēlēšanās ieguvušas deviņas dažādas partijas, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) mājaslapā publicētā informācija.

Tostarp pa četriem mandātiem ieguvušas “Latvijas attīstībai” un Latvijas Zaļā partija (LZP), pa diviem – “Apvienība “Iedzīvotāji””, nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” (NA), Jaunā konservatīvā partija (JKP), Jēkabpils reģionālā partija, savukārt pa vienam mandātam ieguvis Latvijas Reģionu apvienības (LRA) un “Vienotības” kopīgais saraksts, partija “Saskaņa” un Latvijas Zemnieku savienība (LZS).

No “Latvijas attīstībai” Jēkabpils novada domē ievēlēts Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) redzeslokā nonākušais un Jēkabpils mēra amatu pametušais Aivars Kraps, SIA “Jēkabpils autobusu parks” valdes priekšsēdētājs Jānis Ščerbickis, Krustpils novada pašvaldības deputāte Elīna Serkova un Saukas dabas parka biedrības valdes priekšsēdētājs Jānis Raščevskis.

No LZP ievēlēts bijušais Jēkabpils mērs Raivis Ragainis, Jēkabpils pilsētas domes deputāts Aigars Nitišs, SIA “JK Namu pārvalde” valdes priekšsēdētājs Ainars Vasilis un SIA “Sedumi” valdes locekle Aija Bojāre.

No “Apvienības “Iedzīvotāji”” ievēlēts Viesītes novada domes priekšsēdētājs Alfons Žuks un pašvaldības kancelejas vadītāja Daina Vītola. No NA ievēlēti Krustpils novada domes deputāti Daina Kalve un Kārlis Stars.

No JKP ievēlēts Jēkabpils novada domes priekšsēdētājs Aivars Vanags un ZS “Pūpoli” pārvaldnieks Kaspars Štolnieks, no Jēkabpils reģionālās partijas – finanšu ministra padomnieks Leonīds Salcevičs un Jēkabpils domes deputāts Māris Dimants.

Savukārt no LRA un “Vienotības” kopīgā saraksta ievēlēts SIA “Marteks” vadītājs Mārtiņš Svilis, no LZS – Jēkabpils domes deputāte Līga Kļaviņa, bet no “Saskaņas” – Jēkabpils pilsētas domes deputāts Andrejs Gavrilovs.

Kā ziņots, Jēkabpils novadā vēlēšanu rezultātā piecu procentu barjeru izdevās pārvarēt deviņiem partiju sarakstiem, līdz ar to šī vietvara būs sadrumstalotākā Latvijā.

0 Komentāru