Dobeles novadā uzvarējusī LZS gatava strādāt kopā ar visiem domē iekļuvušajiem politiskajiem spēkiem

3 komentāri

Pašvaldību vēlēšanās Dobeles novadā ar 44,19% atbalstu uzvarējusī Latvijas Zemnieku savienība (LZS) ir gatava strādāt kopā ar visiem pārējiem domē iekļuvušajiem politiskajiem spēkiem, intervijā TV3 raidījumam “900 sekundes” sacīja no LZS saraksta vislielāko atbalstu guvušais Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) priekšsēdis Gints Kaminskis.

Dobeles novada domē no Latvijas Zemnieku savienības saraksta ievēlētais Gints Kaminskis

“Ir pagājušas divas dienas, sarunāsimies, kādā veidā veidot tālāk šo darba procesu. Es domāju, ka sakārtosim šo jautājumu, jo visi grib strādāt nākotnē. (..) Es vienmēr esmu centies strādāt kopā un centies strādāt kopā, kopīgā darbā, un arī šeit redzu, ka visi var strādāt kopā, lai pieņemtu lēmumus. Es šeit problēmu nesaskatu.”

Vaicāts, kas ietekmēs to, vai viņš atkārtoti kandidēs uz pašvaldību savienības vadītāja amatu, Kaminskis norādīja, ka par šiem jautājumiem vēl ir pāragri spriest, jo jaunā dome uz pirmo sēdi sanāks tikai jūlijā, bet LPS kongress ir plānots 20. augustā. Līdz ar to visa vasara vēl.

Vienlaikus viņš atzina, ka savienot LPS priekšsēdētāja amatu ar amatu jaunajā domē nevar, ka tas būs neiespējami. Iepriekš Kaminskis tika ievēlēts par deputātu Auces novada domē.

3 komentāri