Baiks Valmierā gatavs sadarboties arī ar citiem politiskajiem spēkiem

0 Komentāru
Baiks Valmierā gatavs sadarboties arī ar citiem politiskajiem spēkiem
EVIJA TRIFANOVA, LETA

Partija “Valmierai un Vidzemei”, kas ir pārliecinoši uzvarējusi pašvaldību vēlēšanās, iegūstot 12 no 19 mandātiem, ir gatava sadarboties arī ar citiem politiskajiem spēkiem, “900 sekundēm” pauda Valmieras pilsētas domes priekšsēdētājs, “Valmierai un Vidzemei” saraksta līderis Valmierā Jānis Baiks.

“Katrā ziņā iepriekšējā darbībā esam ņēmuši vērā visus deputātus, nekad nav bijis dominējošs balsojums, kad partija balso par kādu lēmumu, ja pārējie ir pret. (..) Turpmāk redzam sadarbību ar NA un JV, par ZZS jādomā, viņi paši ir izteikušies, ka negrib ar mums sadarboties. Bet skatāmies uz iespējām sadarboties ar visām partijām,” teica Baiks.

Valmieras pilsēta pēc šīm vēlēšanām tā kļūs par Valmieras novada administratīvo centru. Komentējot izskanējušās bažas, vai Baiks arī turpmāk nebūšot vairāk centrēts uz pilsētu nevis novada kopējo attīstību, viņš skaidroja, ka līdz šim savā darbībā bija centrēts uz pilsētu, jo vadīja pilsētu, taču turpmāk būs rūpes par visu novadu.

“Tagad situācija ir jauna, skatoties pēc deputātu vārdiskā sastāva, ievēlēti arī spēki, jauni deputāti, kas pārstāv novadus. Nevajadzētu baidīties, jo tikai, kopīgi strādājot, varam kļūt spēcīgāki. Ļoti labi sadarbojamies, esot kopā, varam panākt labāku rezultātu,” viņš apliecināja.

Komentējot, ar ko skaidrojama zemā aktivitāte konkrēti Valmieras novadā, viņš pieļāva, ka to ietekmēja vairākas lietas – pandēmija, Administratīvi teritoriālās reformas izmaiņas un nogurums no kopējās politikas. Tāpat cilvēki šogad nesaņēma speciālu uzaicinājumu pa pastu uz vēlēšanām kā bijis iepriekš, tāpēc, iespējams, šogad informācija par pašvaldību vēlēšanām nesasniedza pilnīgi visus.

Kā vēstīts, šī gada pašvaldību vēlēšanās Valmieras novadā lielāko atbalstu guvusī līdzšinējā mēra Jāņa Baika pārstāvētā partija “Valmierai un Vidzemei” tikusi pie 12 mandātiem, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas apkopotie dati. Baiks no partijas “Valmierai un Vidzemei” Valmieras pilsētu vada jau septiņus gadus.

0 Komentāru