Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 24. jūnijs

Jānis

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

“Vietvaras 2021” aktualitātes

Rāviņš arī turpmāk kā sabiedroto domē redz Nacionālo apvienību

Rāviņš arī turpmāk kā sabiedroto domē redz Nacionālo apvienību

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) galvenais sabiedrotais Jelgavas domē arī turpmāk būs nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” (NA), pauda pilsētas mērs Andris Rāviņš (ZZS), kura pārstāvētais spēks domē ieguvis sešus no 15 mandātiem.

Dobeles novadā uzvarējusī LZS gatava strādāt kopā ar visiem domē iekļuvušajiem politiskajiem spēkiem

Dobeles novadā uzvarējusī LZS gatava strādāt kopā ar visiem domē iekļuvušajiem politiskajiem spēkiem 3

Pašvaldību vēlēšanās Dobeles novadā ar 44,19% atbalstu uzvarējusī Latvijas Zemnieku savienība (LZS) ir gatava strādāt kopā ar visiem pārējiem domē iekļuvušajiem politiskajiem spēkiem, intervijā TV3 raidījumam “900 sekundes” sacīja no LZS saraksta vislielāko atbalstu guvušais Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) priekšsēdis Gints Kaminskis.

Kaminskis: Jaunajām pašvaldībām būs vajadzīgs iestrādāšanās laiks līdz diviem gadiem

Kaminskis: Jaunajām pašvaldībām būs vajadzīgs iestrādāšanās laiks līdz diviem gadiem 2

Ņemot vērā administratīvi teritoriālo reformu, jaunievēlētajām pašvaldībām būs vajadzīgs ilgāks laiks, lai pilnvērtīgi iestrādātos un iedarbinātu jaunos pārvaldes mehānismus, intervijā TV3 raidījumam “900 sekundes” pauda Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) priekšsēdētājs un Dobeles novada domē no Latvijas Zemnieku savienības saraksta ievēlētais Gints Kaminskis.

Liepājā aizvadītas pirmās sarunas par koalīcijas veidošanu

Liepājā aizvadītas pirmās sarunas par koalīcijas veidošanu

Mēra nomaiņa gaidāma arī trešajā lielākajā Latvijas pilsētā – Liepājā. Pārliecinošu uzvaru izcīnījusi “Liepājas partija”. Šodien, 6.jūnijā, tur jau noslēdzies pirmais sarunu raunds par koalīcijas veidošanu, stāsta TV3 Ziņas.

Masīvākā vēlēšanu kampaņa un sīvākā konkurence šogad bijusi Jūrmalā

Masīvākā vēlēšanu kampaņa un sīvākā konkurence šogad bijusi Jūrmalā 28

Jūrmalā starp lielajām pilsētām šajās vēlēšanās bija sīvākā konkurence. Pēdējos divus termiņus gandrīz nepārtraukti pašvaldības vadībā bijis Gatis Truksnis no Zaļo un zemnieku savienības (ZZS). Kopā ar “Saskaņu”, “zaļzemnieku” valdīšana kūrortpilsētā raisīja lielu vides sargu un korupcijas apkarotāju kritiku.