Vakcinēšanā pret Covid-19 varētu iesaistīt arī veterinārārstus un zobārstus, pieļauj Kariņš

Lai Latvijā spētu īstenot sabiedrības masveida vakcinēšanu pret Covid-19, procesā tiks iesaistīti pilnīgi visi, kas var piedalīties, tostarp privātās iestādes, norādījis Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV), no kura teiktā bija noprotams, ka procesā varētu tikt iesaistīti arī veterinārārsti un zobārsti.

Atpakaļ uz rakstu

59 komentāri

 • Otto Gauja
 • Ināra Cikanoviča
 • Aldis Strodahs

  Aldis Strodahs

  Kāpēc tiek apieti veterinārfeldšeri , kas tā par diskrimināciju?
 • Raivis Kocers
 • Lilita Pundure

  Lilita Pundure

  Esam iestiguši akacī tiktàl,ka tiešàm ir grūti elpot un klausīties šos murgus.
 • Kalvis Berzins
 • Vic Green
  • Liene Zariņa

   Liene Zariņa

   Vic Green Šo sev atkārto katru dienu spogulī skatoties, ja? Interesanti!
  • Vic Green

   Vic Green

   Liene Zariņa es tev atdodu savu vakcīnu. Varēsi sev imūnsistēmu nodrošināt pret covid un pret visu pārējo 😂😂
  • Liene Zariņa

   Liene Zariņa

   Vic Green Neuztraucies, es pie vakcīnas tikšu. Tu "savu" nevienam atdot nevaru, jo tev tādas nemaz nav. Neapnīk atkārtot vienu un to pašu citu izdomāto "jociņu" par "savas" vakcīnas atdošanu citam? Savu smadzenīšu nav ja? Traki!
  • Vic Green

   Vic Green

   Liene Zariņa Lienīte, atbildi uz vienu jautājumu - kuram te nav pašam savas galvas? Tu jau kā aita seko visam ko tev saka. Pareizais pilsonis, robots, kurš tic visam ko tam uz ausīm karina. Sēdies, klausies tālāk melos, seko pavēlēm un ceri uz to labāko, jums jau citu mērķu nav. Jāskrien vakcinēties, jo valdība tā teica ( paskatoties uz valdību un uzreiz skaidrs arī Tavs IQ)
  • Liene Zariņa

   Liene Zariņa

   Vic Green Es sekoju pārbaudītiem avotiem un zinātnieku ieteikumiem. Ar valdību te sakara maz. Mūsu valdība dara to pašu, ko citu valstu valdības starp citu - seko attiecīgi speciālistu ieteikumiem. Tikai krietni vieglākā formā. Bet nu ko nu mēs te diskutēsim. 😀 Jums jau "domāju ar savu galvu" nozīmē darīt tā kā nihilisti no Gobzemes un kospiratori no Youtube. Riktīga domāšana "ar savu galvu". 😀 Žēl tik, ka paši nesaprotat, ka tajā "savā galvā" nav visas pasaules zināšanu. Ne tu zinātnieks, ne epidemiologs, lai savu taisnību izdomātu. Bet ja smadzeņu nav, tad pat tik daudz neaiziet. Tad nu sēdi savā stulbumā. Tālu tiksi dzīvē. 😀
  • Vic Green

   Vic Green

   Liene Zariņa jēzus, tu redzi tikai taisni, think outside the box kādreiz 😁 tagad es tev viena fakta priekšā nolikšu, vai varēsi argumentēt?
   Tātad-ikvienai vakcīnai ir testa periods kas ilgst no 2-4 gadiem, atkārtoju- visām vakcīnām. Testi notiek ne uz cilvēkiem. Tad tu man tagad saki, ka testē vakcīnu uz mūsu aunu baru, kuri piekrīt ne līdz galam iztestētai vakcīnai?
  • Liene Zariņa

   Liene Zariņa

   Vic Green Vai tu zini kā šī vakcīna radusies? Pamats vakcīnai pret Corona vīrusiem ir izstrādāts jau gadu desmitus, jo Corona vīrusu paveidu ir daudz. Tieši Covid-19 attiecīgi to bija salīdzinoši ātri piemērot un laist apgrozībā. Šī informācija ir brīvi pieejama un skaidrota ļoooti daudzos pārbaudītos avotos no jomas speciālistu puses. Ar Google taču esat pazīstams? Jebkurai vakcīnai var būt blakusparādības. Visām vakcīnām, kas mums visiem JAU ir iepotētas pastāv nelieli riski. Arī no difterijas potes lielākajai daļai (man tai skaitā) nedēļu pēc potes roka sāp un var būt slikta pašsajūta. Un tā ir pote, kas pastāv jau vairākus gadu desmitus. Ko nu?
   Tagad man jautājums Jums - vai Jūs zināt, kas ir visās vakcīnās, kas Jums dzīves laikā iepotētas? Nē, nezinat. Vai Jūs zināt, kas ir tai maizītē, ko šodien apēdāt? Tai desas šķēlē? Nu nezinat. Kāpēc pēkšņi šī konkrētā vakcīna ir kaut kas anormāls, ka sākam tēlot zinātnes ekspertus? Haips tas ir. Jūs pat paši nesaprotat, ka visa milzu ažiotāža un kustība "pret" ir veids kā ar Jums manipulē un uztur neesošu konfliktu starp Jums un vienalga ko nu Jums noliks pretī. Politisku mērķu vārdā. Tas pats Gobzems, Jeremejevs, Apinis. Jebkurš normāls cilvēks nekrīt panikā no vīrusa, bet ievēro piesardzību, lai ātrāk tas beigtos un viss atgrieztos normālās sliedēs. Un nevajag valdību, lai saprastu, kas jādara. Tik redz jābūt tak grupai cilvēku, kas nespēj nestresot par katru sūdu un netēlot no sevis pasaules nabas un mistikas "brīvības" cīnītājus. Vienkārši tāpēc, ka tak pierasts bļaut, ka vissirslikti.lv un valdība ir visu ļaunumu ļaunums. Ak šausmas, kāds man piedāvā vakcinēties pret bīstamu slimību - the horror. Tak pieaudziet vienreiz!
  • Vic Green

   Vic Green

   Liene Zariņa ak šitā? Un tikai 2019 gadā šī n-tos gadus pastāvējusī slimība uzklupa pasaulei? Nemurgo. Tad sen mums bija jābūt gataviem šai pandēmijai. Bet kā redzi, neviens nebija gatavs. Tākā sēdies, ieslēdz TV un paklausies ko veselības ministrs stāsta.
  • Liene Zariņa

   Liene Zariņa

   Vic Green ??? Kas no manis rakstītā te nav skaidrs? Ir daaaaaudz veidu corona vīrusu, kas pastāvējuši jau sen un pret kuriem vakcīnas tiek izstrādātas arī jau gadiem ilgi. Covid-19 ir viena no corona vīrusu JAUNĀM mutācijām, kas parādījusies tikai nesen. Attiecīgi esošo vakcīnu bāze bija jāpiemēro konkrētajai mutācijai. Visu šo informāciju var viegli atrast.
   Nezinu kā vēl precīzāk izskaidrot.

   Ja tev vajag lai tev to pa TV izskaidro, tad diezzin vai Latvijas ziņas būs tas avots, kur to skaidros līdz sīkumam. Iesaku pasaules ziņu kanālus tādā gadījumā, ja nu TV ir tas galvenais informācijas avots. 😉
  • Vic Green

   Vic Green

   Liene Zariņa ak tā? Tad sanāk, ka atkal jauna vakcīna būs nepieciešama arī jaunajam covid(nezin kurējam) paveidam?
   Tad sanāk jau tagad corona ir mutējusi un ar šo vakcīnu nepietiks? Un kāpēc mums skaloja smadzenes pašā sākumā, ka tas ir neredzēts vīruss? Kāpēc tiek pieņemti neadekvāti lēmumi saistībā ar coronas ierobežošanu? kāpēc citās valstīs cilvēki izturas pret šo visu savādāk, un kāpēc tiek melots kas notiek pārējās valstīs? Tici, Latvija ir pēdējais kur es smeltos informāciju.
  • Liene Zariņa

   Liene Zariņa

   Vic Green Es runāju tikai globāli par vakcīnu. Par to kā Latvija ir vai nav šo stāstījusi sabiedrībai nekomentēju. Jebkurā valstī šis ir kas jauns un katrs to pasniedz kā nu māk. Cits labāk, cits sliktāk. Tas gan nemaina to, ka vīruss ir un vakcīna arī ir un lai mēs atkal varētu normāli dzīvot, ceļot, svinēt utt. ir lietas, kas mums visiem kopīgi jāizdara. Ne tikai Latvijā, visā pasaulē.
  • Vic Green

   Vic Green

   Liene Zariņa nu nebūs viss kā bija. Tā ir afēra uz vīrusa pamata. VĪRUSU KĀ TĀDU NENOLIEDZU, TĀDS IR ( nevēlos, lai atkal mani vārdi tiktu pavērsti uz to, ka neticu vīrusam). Naudas atmazgāšana. Un tas ir tik labi redzams, pat noslēpt nevar kas notiek.
   Kaut es dziļi ceru, ka viss tomēr atgriezīsies iepriekšējās sliedēs. Bet tagad jau ir jūtamas globālas pārmaiņas. Mēs paši vairs nebūsim tādi kā pirms tam.
  • Liene Zariņa

   Liene Zariņa

   Vic Green Nebūs viss kā bija, protams. Jebkuras globālas pārmaiņas maina daļēji arī individuālā līmenī daudz ko, īpaši šādā situācijā. Cerība ir uz to, ka drīz atgriezīsimies pie normālas dzīves, ne tādas kā iepriekš, bet normālas. Es personīgi priecātos, ja pēc šī visa cilvēki turpinātu ievērot distanci, īpaši veikalos. Ir tādi, kam par katru cenu jābāžas citiem virsū pie kases, it kā tādā veidā ātrāk tiks kaut kur. Un lieliski, ja cilvēki, kas pirms tam to nedarīja, būs iemācījušies rokas mazgāt.
 • Anta

  Anta

  Klauni pazudīs no Saeimas tad, kad plakanzemes muļķi beigs tos tur ievēlēt.
 • Singurs Belerts
 • Aha

  Aha

  Ja vakcīna būtu sapildīta vienreizlietojamā šļircē, tad tiešām pati varu sevi vakcinēt. Tagad pie vetārsta vakcinēties iet negribas, pie zobārsta jau varētu. Taču šī histēriskā vakcinēšana var radīt haosu, kas negarantē, ka laikā saņemsi arī otru devu. Un kā ar uzskaiti un uzglabāšanas nosacījumu ievērošanu šādos kaktu punktos? Kaut kā negribas ticēt, ka normāli būs. Labāk pieslēgt VC4 filiāles un ARS un citas privātklīnikas

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!