Vakcinācijas centros nākamnedēļ ieviesīs senioru stundu

3 komentāri
Vakcinācijas centros nākamnedēļ ieviesīs senioru stundu
KASPARS KRAFTS, F64

No 10. maija vakcinācijas centros tiks ieviesta senioru stunda, kad no plkst. 9.00 līdz 10.00 seniori varēs vakcinēties pēc “brīvās rindas” principa, bez iepriekšēja pieraksta, sociālajos tīklos pavēstījis veselības ministrs Daniels Pavļuts (AP).

Kopš 3. maija iespēja vakcinēties ir ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kā rezultātā kopš šīs nedēļas faktiski ir aizstāta iepriekšējā prioritāro grupu pieeja, kad vakcīnu varēja saņemt tikai konkrētas iedzīvotāju grupas.

Tomēr, ministra ieskatā, aizvien ir būtiski nodrošināt prioritāru pieeju vakcinācijai tām iedzīvotāju grupām, kam saslimšanas ar Covid-19 gadījumā slimības gaita būtu smagāka vai radītu lielāku risku dzīvībai.

“Iespējama saslimstības viļņa gadījumā, un, diemžēl, epidemioloģiskie rādītāji turpina pasliktināties, seniori būtu visapdraudētākie,” skaidroja Pavļuts.

Jau vēstīts, ka politiķis iepriekš šajā sakarā atzīmēja, ka šādu ieceri ieviesīs visos vakcinācijas centros, turklāt senioriem un hronisko slimību pacientiem būs prioritāte, vakcinējoties pie ģimenes ārstiem.

Lasi vēl – Ķīpsalas hallē aprīļa izskaņā vairākiem ar ”Modernu” vakcinētajiem norādīts kļūdains revakcinācijas datums

3 komentāri