Komentāri

Skaties.lv ārštata darbinieks Urmass Kanāls vēlēšanu vakarā dodas apgaitā pa Rīgu, lai iemūžinātu pašvaldībā kandidējošo partiju un politiķu emocijas, kā arī citus notikumus.

Rīgā uz mēra amatu kandidējošais ZZS pārstāvis Armands Krauze bija visai pacilātā noskaņojumā, tomēr nesteidzās prognozēt, vai viņa pārstāvētajam politiskajam spēkam izdosies iekļūt Rīgas domē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Komentējot eksprezidenta Andra Bērziņa kandidēšanu pašvaldību vēlēšanās, viņš pauda pārliecību, ka tas bijis pareizs lēmums. Krauze savu tikšanos ar Skaties.lv Igauņu darbinieku iemūžināja arī, uzņemot pašbildi.

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl