Komentāri

Skaties.lv igauņu darbinieks Urmass Kanāls naktī, kad tiek sagaidīti pašvaldību vēlēšanu rezultāti ciemojas politisko partiju “nometnēs”.

Rīgā “Saskaņas” un “Gods kalpot Rīgai” apvienotā saraksta ballīte tiek atzīmēta ar vērienu – vēlētāju aptaujas jeb “exit poll” dati paredz, ka tieši šis saraksts uzvarēs Rīgas pašvaldībā, kaut arī ar to varētu būt par maz, lai iegūtu vairākumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Fonā skanot lustīgai mūzikai Ušakova un Amerika atbalstītāji sarūpējuši Rīgas mēram torti, ko rotā “cepure” ar uzrakstu “Ušakova kepka”, acīmredzot, par godu uzbērtajam kalnam Purvciemā.

Foto: sākas pašvaldību vēlēšanu balsu skaitīšana

Fotoreportāža: pašvaldību vēlēšanas 2017

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl