2 komentāri

Skaties.lv igauņu darbinieks Urmass Kanāls pašvaldību vēlēšanu naktī dodas apgaitā pa Rīgas pašvaldībā kandidējošo partiju saviesīgajiem pasākumiem. Paviesojoties “Saskaņas” un “Gods kalpot Rīgai” apvienotā saraksta mītnē, viņš sastapa vicemēru Andri Ameriku.

“Saskaņas” birojs atgādina lielu “muižu”, kur tevi ļoti rūpīgi uzrauga apsargi. Lai izietu ārā ieelpot svaigu gaisu, nepieciešams uzrādīt īpašu uzlīmīti. Rīgas mērs un apvienotā saraksta “lokomotīve” Nils Ušakovs te plāno ierasties ap pusnakti, bet Urmass Kanāls uz nelielu ekspresinterviju “noķēra” vicemēru Andri Ameriku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aicināts iedomāties, kas notiktu, ja pēc “latvisko” partiju nākšanas pie varas viņam būtu jāvada Rīgas brīvosta kopā ar kareivīgi noskaņoto bijušo KNAB darbinieci Jutu Strīķi, vicemērs norādīja, ka šāds tandēms “gāzīs kalnus”. Ameriks gan pauda pārliecību, ka neatkarīgi no Strīķes iesaistīšanās vai neiesaistīšanās Rīgas brīvostas darbībā nekas būtisks nemainīšoties.

Video: intervija ar Andri Ameriku

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl