2 komentāri

Skaties.lv igauņu darbinieks Urmass Kanāls pašvaldību vēlēšanu naktī dodas apgaitā pa Rīgas pašvaldībā kandidējošo partiju saviesīgajiem pasākumiem. Paviesojoties “Saskaņas” un “Gods kalpot Rīgai” apvienotā saraksta mītnē, viņš sastapa vicemēru Andri Ameriku.

“Saskaņas” birojs atgādina lielu “muižu”, kur tevi ļoti rūpīgi uzrauga apsargi. Lai izietu ārā ieelpot svaigu gaisu, nepieciešams uzrādīt īpašu uzlīmīti. Rīgas mērs un apvienotā saraksta “lokomotīve” Nils Ušakovs te plāno ierasties ap pusnakti, bet Urmass Kanāls uz nelielu ekspresinterviju “noķēra” vicemēru Andri Ameriku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aicināts iedomāties, kas notiktu, ja pēc “latvisko” partiju nākšanas pie varas viņam būtu jāvada Rīgas brīvosta kopā ar kareivīgi noskaņoto bijušo KNAB darbinieci Jutu Strīķi, vicemērs norādīja, ka šāds tandēms “gāzīs kalnus”. Ameriks gan pauda pārliecību, ka neatkarīgi no Strīķes iesaistīšanās vai neiesaistīšanās Rīgas brīvostas darbībā nekas būtisks nemainīšoties.

Video: intervija ar Andri Ameriku

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl