VIDEO: Ameriks domā, ka kopā ar Strīķi varētu “gāzt kalnus” Rīgas brīvostā

2 komentāri
VIDEO: Ameriks domā, ka kopā ar Strīķi varētu “gāzt kalnus” Rīgas brīvostā
Foto: Ekrānuzņēmums

Skaties.lv igauņu darbinieks Urmass Kanāls pašvaldību vēlēšanu naktī dodas apgaitā pa Rīgas pašvaldībā kandidējošo partiju saviesīgajiem pasākumiem. Paviesojoties “Saskaņas” un “Gods kalpot Rīgai” apvienotā saraksta mītnē, viņš sastapa vicemēru Andri Ameriku.

“Saskaņas” birojs atgādina lielu “muižu”, kur tevi ļoti rūpīgi uzrauga apsargi. Lai izietu ārā ieelpot svaigu gaisu, nepieciešams uzrādīt īpašu uzlīmīti. Rīgas mērs un apvienotā saraksta “lokomotīve” Nils Ušakovs te plāno ierasties ap pusnakti, bet Urmass Kanāls uz nelielu ekspresinterviju “noķēra” vicemēru Andri Ameriku.

Aicināts iedomāties, kas notiktu, ja pēc “latvisko” partiju nākšanas pie varas viņam būtu jāvada Rīgas brīvosta kopā ar kareivīgi noskaņoto bijušo KNAB darbinieci Jutu Strīķi, vicemērs norādīja, ka šāds tandēms “gāzīs kalnus”. Ameriks gan pauda pārliecību, ka neatkarīgi no Strīķes iesaistīšanās vai neiesaistīšanās Rīgas brīvostas darbībā nekas būtisks nemainīšoties.

Video: intervija ar Andri Ameriku

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl