Ventbunkeram budžetā ir nauda, lai pirktu airBaltic

Komentāri

Šonedēļ Ventbunkers valdes locekļi kārtējo reizi mēģināja uzzināt, kā var tikt pie Latvijas nacionālās aviokompānijas airBaltic akcijām. Tiesa gan, ne pie kā konkrēta sarunas Satiksmes ministrijā neesot novedušas, ziņo Urmass Kanāls.

Viņi gribējuši uzzināt, kam pirmajiem jānosauc cena – viņiem vai kompānijai airBaltic. Ventbunkers pārstāvji gan nenorādīja, cik akciju viņi ir gribējuši un cik lielu daļu aviokompānijā viņi gribētu dabūt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Turklāt igauņu spiegam Urmasam Kanālam izdevies noskaidrot, ka kompānijai Ventbunkers ir atvēlēti līdzekļi, ko ieguldīt kompānijā airBaltic.

Ventbunkera valdes locekļi esot parakstījušies par slepenību – proti, ka viņiem ļauj uzzināt kaut ko vairāk par aitBaltic finanšu rādītājiem, bet viņi par to citiem nesaka. Tikmēr Urmass Kanāls zina, ka Ventbunkera padomes priekšsēdētājs, saimnieks, Rūdolfs Meroni neesot sajūsmā par šādu Ventbunkers ieguldījumu, jo šo naudu labprātāk novirzītu citos Ventspils uzņēmumos.

Skaties video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl