Komentāri

“Nezinu, vai tas prezidents bija “ierāvis” vai feisbukā selfijus pārfočējies, bet nu starp diviem pīpmaņiem – Šadurski un Kučinksi – izvēlējās Māri Kučinski,” pagalam lielā neizpratnē ir portāla Skaties.lv uzticamais igauņu spiegs Urmass Kanāls.

Kādēļ draudzīgās kaimiņvalsts Igaunijas spiegs ir tik sašutis par šādu izvēli?

“Kučinskis neprot nedz angliski runāt, ir Lemberga partijas apvienības deputāts un vēl – viņš ir Lielo pilsētu asociācijas izpilddirektors. Tātad – cilvēks, kas kalpo reizē Ušakovam, Lembergam, Jūrmalas Truksnim, Rēzeknes Bartaševičam un vēl dažiem labiem odioziem personāžiem,” galvu neizpratnē atliek vien nogrozīt mūsu igauņu draugam…

Tajā pašā laikā Urmass Kanāls norāda, ka ieiešana valdībā Kučinskim varētu būt arī tāds “drusku personīgs jautājums”. Proti, valdības preses dienestu līdz šim vadīja Māra Kučinska sieva Laine. Viņa tā īsti nevarēja sastrādāties ar Valsts kancelejas jauno vadītāju Mārtiņu Krieviņu, kas Laini turēja aizdomās par pārlieku lielu draudzību ar bijušo Valsts kancelejas vadītāju Elitu Dreimani. Tika panākts, ka Laine no amata aiziet.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Ja Māris Krieviņš kļūs par valdības vadītāju – vai viņš piedos Krieviņam to, ka no amata tika padzīta viņa sieva Laine? Nezinu, nezinu…” prāto Urmass Kanāls.

Foto

Video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl