Urmass Kanāls: Tiem degvielas tirgotājiem vajadzētu kaut ko “atraut”

Komentāri

Degvielas tirgotāju taisnošanās, ka pie augstajām benzīna cenām ir vainojami nodokļi, neiztur kritiku, norāda igauņu spiegs Urmass Kanāls.

Kā zināms, pēdējās nedēļās publiskajā telpā izvērtusies liela diskusija par benzīna cenām Latvijā un pārējās Baltijas valstīs. Dažbrīd cenu atšķirības starp šejienes un Lietuvas, kā arī Igaunijas benzīntankiem sasniedz pat 10 eiro centus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Viņi vēl atļaujas stāstīt, ka pie vainas ir nodokļi, kas, kā izrādās, nemaz lielāki nav,” norāda Urmass Kanāls. Viņš vērš uzmanību uz Vāciju, kur dīzeļa cena, piemēram, ceturtdien bija 0,92 eiro par litru. Turklāt šajā valstī nodokļi nepavisam nav tie mazākie…

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl