Urmass Kanāls parāda, kur valstij ņemt naudu

2 komentāri

Skaties.lv igauņu līdzstrādnieks Urmass Kanāls vērš uzmanību uz Zviedrijas Vides aizsardzības aģentūras paziņojumu, ka Slokas nelegālajā izgāztuvē glabātie atkritumi patiesībā bijuši domāti SIA “Agregare”, kur saimnieko tāds pilsonis Roberts Redko.

Kanāls vērš norāda uz to, ka Redko pieder citi uzņēmumi un tie strādā ar peļņu. Tas nozīmē, ka valstij nav jācieš zaudējumi, kas radušies, likvidējot Slokas izgāztuves degšanas sekas.

Urmass pauž izbrīnu, kādēļ policija pat atteikusies arestēt Slokas glabātuves īpašnieka uzņēmuma “Prima M” mantu, nemaz nerunājot par īpašumiem, kas pieder Redko, piemēram, jaunbūvi Baltezera krastā, kuras sākotnējā tāme bija paredzēta uz 800 tūkst. eiro.

Jau ziņots, ka Valsts vides dienests Slokas glabātuves satīrīšanu uzticēja Andra Šķēles ģimenes firmai “Clean R” un lūdza atzīt sevi par cietušo.

TOP komentāri

 • Ērika Krimska
  +6 +6 0

  Ērika Krimska

  Ņu re...Šķēlem naudiņa un vēl nav zināms,kas tai mantai uguni pielaida.....;)
 • Kukainiite
  +6 +6 0

  Kukainiite

  Tā tak ir Latvija, aizdedzinās vēl šur un tur, valsts iedos naudiņu.... un nevienam šī nauda nebūs pat jāatdod...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl