Urmass Kanāls un Artuss Kaimiņš vēro Kalnozola vingrojumus

8 komentāri

Skaties.lv igauņu līdzstrādnieks Urmass Kanāls nofilmējis Saeimas deputāta Valda Kalnozola vingrojumus Saeimas sēdes laikā. Šos vingrojumus Kalnozols izpildīja pēc tam, kad bija no Saeimas tribīnes aicinājis deputātu Artusu Kaimiņu būt par īstu vīrieti un radīt bērnus.

Šai sakarā Kaimiņš vēlējās pakonsultēties ar Urmasu Kanālu, tādēļ piesēdās blakus parunāties. Pie reizes sniedza Urmasam padomus, kā labāk Kalnozolu nofilmēt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc tam, kad vingrinājumu sērija bija galā, Kalnozols pienāca pie Urmasa un Artusa un pastāstīja, ka šos vingrojumus viņam iemācījusi māksliniece Ineta Ķirse.

Artuss retoriski Kalnozolam pavaicāja, ko viņš te vingro un vai nav jāiet strādāt. Uz ko Kalnozols atbildēja ar skrējienu cauri plenārsēžu zālei, lai paspētu nospiest balsošanas pogu.

Video

TOP komentāri

 • Stulbs un vēl stulbāks
  +3 +3 0

  Stulbs un vēl stulbāks

  Grūti spriest, kurš stulbāks, laikam jau Saeima Āksts...mūsu spogulis...
 • ero
  +2 +2 0

  ero

  Visi ir cilvēki, un visiem ir tiesības izkustēties. Ja Maxima kasierei neļauj izstaipīt kājas, tad tas ir nožēlojami un kaitīgi veselībai.
 • ES.....
  +3 +2 -1

  ES.....

  Nu ko citu teikt TĀ TIE IDIOTI TUR PELNA,UN APZOG VALSTS IEDZĪVOTĀJUS KURUS DZEN STRESĀ,DEPRESIJĀ,IZMISUMĀ...... :@ :@ :@ UN BRĪNĀS KA JAUNATNE MŪK PROM UZ ĀRZEMĒM STRĀDĀT,JA MŪK TAD PADOMĀJAT KAPĒC MŪK....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl