Komentāri

Igauņu spiegs Urmass Kanāls nāk klajā ar ziņām no dzelzceļa – par vīru, kas līdz šim vadīja gan dzelzceļu, gan sliedi. Spiegs nācis uz pēdām ziņām, kur notikusi latvja un igauņa vienošanās lokomotīvju lietā un ka patiesībā dzelzceļa vīrs pieprasījis daudz brangāku summu.

Urmass Kanāls:

Stāsts no dzelzceļa – par vīru, kas līdz šim vadīja gan dzelzceļu, gan sliedi. Šis vīrs nesen tika paņemts ar pusmiljonu bagāžniekā. Vēl pirms kāda laika viņam bija dzimšanas diena, un to viņš svinēja pašā skaistākajā Latvijas pilī. Stāsts ir tāds, ka šajā dzimšanas dienā jubilārs bija saņēmis drosmi un savam labākajam draugam no Igaunijas vārdā O!O! pieprasījis 800 tūkstošus par to lokomotīvju lietu. Draugs no Igaunijas O!O! darījumam neesot uzreiz tā piekritis un esot radusies diskusija. Par rezultātiem precīzu ziņu nav. Taču, kā zināms, bagāžniekā 800 tūkstošu nebija – tur bija tikai pusmiljons… Tāds, lūk, mani mīļie latviešu draugi, jums stāsts no Igaunijas! Čau!

Foto:

Video!

Jau ziņojām – Skaties.lv uzsāk jaunu un intriģējošu ziņu ciklu par jaunumiem un interesanto, par ko citviet, iespējams, runā tikai kuluāros. Jautāsi, kas šīs ziņas vēstīs? Tici vai nē, bet tas ir igauņu spiegs, kas sevi lepni dēvē par Urmasu Kanālu!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tieši tā, igauņu spiegs! Urmass neslēpj, ka viņam nekas nav svēts. Viņa dzīves moto ir Bez Tabu, un nu viņš ir nolēmis iznākt no skapja, lai bez kautrēšanās teiktu: ”Es esmu pirmais igauņu spiegs, kas runās par notiekošo Latvijā!”

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl