Top grāmata par Solvitas Āboltiņas dzīvi – to raksta četri autori

73 komentāri

Drīzumā klajā nāks apjomīga grāmata par “Vienotības” politiķes Solvitas Āboltiņas dzīvi un darbu.

Kā noskaidroja “Skaties.lv” līdzstrādnieks Urmass Kanāls, grāmatu raksta četri autori – žurnālisti Māris Zanders un Egils Zirnis, kā arī politologs Ivars Ījabs un ekspolitiķis, publicists Juris Lorencs. Katrs autors aprakstot savu laika posmu Āboltiņas dzīvē – būšanu Saeimā, Ārlietu ministrijā, Tieslietu ministrijā un sākumu politikā.

Grāmatas redaktors būs rakstnieks Arvis Kolmanis, kas visu piecu autoru garadarbu salikšot vienā sējumā. Kad grāmata nāks klajā, precīzi nav zināms, jo pagaidām četru autoru kolektīvam ražošanas sapulce neesot bijusi sasaukta, tie nemaz neesot satikušies, lai arī katrs savu sadaļu esot uzrakstījis. Māris Zanders, piemēram, izteica bažas, grāmatas četras dažādās sadaļas vispār “līmēsies” kopā.

Zīmīgi, ka grāmatā pozitīvi par Āboltiņu esot izteikusies liberālā Ilze Viņķele. Taču vislielākais rūgtums nācis no ekspremjeres Laimdotas Straujumas, jo Āboltiņas dēļ viņai nācies amatu pamest. Nav īsti skaidrs, kas par grāmatas izdošanu maksā un vai tik Āboltiņa pati vai kāds viņas ietekmīgs draugs nav pielicis savu roku, lai Latvijas tautai šo prieku sagādātu.

“Es uzskatu, ka arī tautai ir jāsaka savs vārds un aicināšu Skaties.lv lasītājus nākt klajā ar savām idejām – kam būtu jābūt uz grāmatas vāka un kā grāmatu varētu saukt,” norāda Urmass Kanāls.

TOP komentāri

  • Atis Achons Švarcbahs
  • Martins Kuks
  • Marks Bremers
    +7 +7 0

    Marks Bremers

    Lūdzu, tikai ne to! Kārtējā persona, kas pārspīlē savu nozīmību un svarīgumu... Patiesībā, cilvēki gribētu viņu ātrāk aizmirst un neko vairs nedzirdēt!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl