Komentāri

Partijas Saskaņa deputāts Sergejs Dolgopolovs, kurš tika virzīts kā Valsts prezidenta amata kandidāts iepriekšējās vēlēšanās, jau kādu brīdi ir partijas Saskaņa Jūrmalas nodaļas vadītājs. Igauņu spiegs Urmass Kanāls ziņo, ka viņš tiek gatavots, lai pārņemtu Jūrmalas mēra amatu.

Jāatgādina, ka tagad kūrortpilsētā Jūrmalā valda Gatis Truksnis – mērs no Zaļo un zemnieku savienības (ZZS), kurš visiem bez izņēmuma atlaida 70% nekustamā īpašuma nodokļa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pats Dolgopolovs sarunā ar Urmasu Kanālu gan sacīja, ka viņš pagaidām neplāno kandidēt Jūrmalas pašvaldības vēlēšanās. “Tas jautājums ir tīri teorētisks, pagaidām nav plānots,” sacīja pats Dolgopolovs.

Vaicāts par to, kādēļ viņš iecelts Jūrmalas nodaļas vadītāja amatā, Dolgopolovs sacīja, ka viņam bija jārisina organizatoriskas problēmas. “Mēs nolēmām, ka būtu labi, ja es tā mazliet stabilizētu situāciju,” sacīja Dolgopolovs.

Jūrmalā pašvaldību vēlēšanās kandidēs vēl kāds Saskaņas biedrs Aleksandrs Sokovskis, kas tagad ir apsaimniekošanas vadītājs Rīgas Centrāltirgū.

Skaties video un uzzini vairāk!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl