Saskaņa varas pārņemšanai Jūrmalā gatavo bijušo prezidenta amata kandidātu, ziņo Urmass Kanāls

Komentāri

Partijas Saskaņa deputāts Sergejs Dolgopolovs, kurš tika virzīts kā Valsts prezidenta amata kandidāts iepriekšējās vēlēšanās, jau kādu brīdi ir partijas Saskaņa Jūrmalas nodaļas vadītājs. Igauņu spiegs Urmass Kanāls ziņo, ka viņš tiek gatavots, lai pārņemtu Jūrmalas mēra amatu.

Jāatgādina, ka tagad kūrortpilsētā Jūrmalā valda Gatis Truksnis – mērs no Zaļo un zemnieku savienības (ZZS), kurš visiem bez izņēmuma atlaida 70% nekustamā īpašuma nodokļa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pats Dolgopolovs sarunā ar Urmasu Kanālu gan sacīja, ka viņš pagaidām neplāno kandidēt Jūrmalas pašvaldības vēlēšanās. “Tas jautājums ir tīri teorētisks, pagaidām nav plānots,” sacīja pats Dolgopolovs.

Vaicāts par to, kādēļ viņš iecelts Jūrmalas nodaļas vadītāja amatā, Dolgopolovs sacīja, ka viņam bija jārisina organizatoriskas problēmas. “Mēs nolēmām, ka būtu labi, ja es tā mazliet stabilizētu situāciju,” sacīja Dolgopolovs.

Jūrmalā pašvaldību vēlēšanās kandidēs vēl kāds Saskaņas biedrs Aleksandrs Sokovskis, kas tagad ir apsaimniekošanas vadītājs Rīgas Centrāltirgū.

Skaties video un uzzini vairāk!

Lasi vēl