Komentāri

Satversmes Aizsardzības birojs (SAB) trešo mēnesi veic pārbaudi par pielaides valsts noslēpumam piešķiršanu “Saskaņas” Saeimas deputātam Jānim Tutinam, kuru partija deleģējusi darbam Saeimas Nacionālās drošības komisijā.

Kā noskaidroja Skaties.lv līdzstrādnieks Urmass Kanāls, pielaides jautājums Tutinam ir svarīgs jau kopš pašvaldību vēlēšanām, kad par Liepājas domes deputātu kļuva iepriekšējais “Saskaņas” delegāts šajā slepenajā Saeimas komisijā Valērijs Agešins. Viņš bija viens no retajiem “saskaņiešiem”, kuram izdevās iegūt pielaidi saņemt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iepriekš tā tika liegta gan deputātam Andrejam Elksniņam, gan “Saskaņas” frakcijas priekšsēdētājam Jānim Urbanovičam. Urbanoviču SAB turēja aizdomās par pārāk ciešu sadarbību ar Krievijas sabiedrisko attiecību firmu “Nikkolo M”. Šīs firmas instruktori pirms Saeimas vēlēšanām bija atbraukuši uz Rīgu, Daugavpili un Jūrmalu un mācīja vietējos aktīvistus kā aģitēt.

Šādu gadījumu Daugavpilī fiksēja raidījums “Nekā Personīga”. Tutins apgalvo, ka aizdomīgu saikņu viņam ar Krieviju nav un cer, ka SAB pielaidi tomēr piešķirs.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl