Komentāri

Satversmes Aizsardzības birojs (SAB) trešo mēnesi veic pārbaudi par pielaides valsts noslēpumam piešķiršanu “Saskaņas” Saeimas deputātam Jānim Tutinam, kuru partija deleģējusi darbam Saeimas Nacionālās drošības komisijā.

Kā noskaidroja Skaties.lv līdzstrādnieks Urmass Kanāls, pielaides jautājums Tutinam ir svarīgs jau kopš pašvaldību vēlēšanām, kad par Liepājas domes deputātu kļuva iepriekšējais “Saskaņas” delegāts šajā slepenajā Saeimas komisijā Valērijs Agešins. Viņš bija viens no retajiem “saskaņiešiem”, kuram izdevās iegūt pielaidi saņemt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iepriekš tā tika liegta gan deputātam Andrejam Elksniņam, gan “Saskaņas” frakcijas priekšsēdētājam Jānim Urbanovičam. Urbanoviču SAB turēja aizdomās par pārāk ciešu sadarbību ar Krievijas sabiedrisko attiecību firmu “Nikkolo M”. Šīs firmas instruktori pirms Saeimas vēlēšanām bija atbraukuši uz Rīgu, Daugavpili un Jūrmalu un mācīja vietējos aktīvistus kā aģitēt.

Šādu gadījumu Daugavpilī fiksēja raidījums “Nekā Personīga”. Tutins apgalvo, ka aizdomīgu saikņu viņam ar Krieviju nav un cer, ka SAB pielaidi tomēr piešķirs.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl