Re, kā! Administratoru karalis Sprūds boksu skatās kopā ar Saskaņas deputātu Elksniņu

1 komentārs
Re, kā! Administratoru karalis Sprūds boksu skatās kopā ar Saskaņas deputātu Elksniņu
Foto: LETA

Maksātnespējas administratoram Mārim Sprūdam un Saskaņas deputātam Andrejam Elksniņam ir labas attiecības. Tik labas, lai pirmais otro uzaicinātu skatīties prestižu boksa maču savā privātajā ložā.

Nu jau pagājis kāds laiks kopš daudz apspriestās cīņas starp Mairi Briedi un nigērieti Olanrevaju Durodolu. Boksa mačs norisinājās Arēnā Rīga, kur otrajā līmenī tika izīrētas ložas arī īpaši turīgiem skatītājiem. Viena no tādām piederēja maksātnespējas administratoram Sprūdam.

Par Sprūdu līdz šim klīda leģenda, ka Nacionālā apvienība “ēda no viņa bļodiņas”, proti, tās deputāti maksātnespējas administratoru klausa. Tāpēc neizbrīna fakts, ka mača laikā pie viņa ložā sēdēja arī, piemēram, Imants Parādnieks. Taču Urmasa Kanāla acis iepletušās, uzzinot, ka vēl maču kopā ar Sprūdu skatījās arī “saskaņietis” Elksniņš.

Komentējot, kāpēc skatījies boksu tieši šajā ložā, pats Elksniņš stāsta, ka esot ticis uzaicināts. Ar Sprūdu viņš ir pazīstams pietiekami ilgi, un taujāts, kāpēc nav pircis biļeti un apmeklējis cīņu kā vienkāršs skatītājs, Elksniņš apgalvo, ka patiesībā ložas biļeti esot iegādājies. To, cik daudz tā maksājusi, viņš gan neatceroties.

“Es pilnīgi tam Sprūdam piekrītu. Nav ko paļauties uz vienu partiju – olas ir jāliek vairākos groziņos. Nacionālā apvienība un Saskaņa – draudzība. Raivis Dzintars un Nils Ušakovs – draudzība. Elksiņš un Parādnieks – čomi. Tā tik turpināt!” ironizē igauņu spiegs.

Video

1 komentārs