Naktskluba Coyote Fly bijušais īpašnieks grib vadīt gan RD Satiksmes departamentu, gan CSDD

4 komentāri
Naktskluba Coyote Fly bijušais īpašnieks grib vadīt gan RD Satiksmes departamentu, gan CSDD
LETA

Bijušais naktskluba Coyote Fly līdzīpašnieks Emils Jakrins iesniedzis lūgumu Satiksmes ministrijai saņemt atļauju savienot Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) valdes locekļa amatu ar pienākumiem Rīgas domes Satiksmes departamenta direktora vietas izpildītāja amatā, ziņo igauņu spiegs Urmass Kanāls.

Bez šādas atļaujas šos amatus savienot viņam aizliedz likums – to noskaidrojis Skaties.lv igauņu spiegs Urmass Kanāls.

CSDD Jakrins strādā jau sešus gadus, un šogad sācis darboties arī Satiksmes departamentā direktora Vitālija Reinbaha padomnieka amatā. Tad, kad Nils Ušakovs Reinbahu atlaida, viņa vietā iecēla Jakrinu.

Pats censonis atzīst, ka Satiksmes departamentā nokļūt viņam palīdzējušas labās attiecības ar Nila Ušakova sievu Ivetu Strautiņu. Abi esot pazīstami kopš jaunības dienām.

Taču pagaidām nav zināms, vai Jakrins savienošanas atļauju saņems. Ja satiksmes ministrs Uldis Augulis viņam atteiks, Jakrins sola palikt CSDD, jo nevēloties tikt iekrāsots pārāk sarkans.

CSDD valdes locekļa alga ir 4600 eiro mēnesī.

Urmass arī noskaidrojis iemeslu robainajiem darbiem Krišjāņa Barona ielā. Izrādās, ka darbu veicējam, uzņēmumam Ceļu pārvalde, kas pieder bijušajam ātro palīdzību apsaimniekotājam Adigjozalam Mamedovam, vienkārši neesot naudas, ko samaksāt saviem apakšuzņēmējiem, bankas kredītus nedod un no domes naudu, kamēr darbi nav pabeigti, ar nevarot. Tā nu tā Barona iela izskatās joprojām pēc kara lauka, un nav skaidrības, vai tuvākajā laikā kaut kas mainīsies.

Skaties VIDEO!

4 komentāri