Mamikins aizstāv Latvijas okupācijas propagandistu

2 komentāri

Tatjana Ždanoka jau ir vakardiena – tagad Krievijas jaunais draugs Briselē ir Andrejs Mamikins, kurš ir kārtējais piemērs tam, kā vara maina cilvēku. Šādu pavērsienu atklājis Skaties.lv igauņu spiegs Urmass Kanāls.

Bija laiki, kad Mamikins tautības nešķiroja – viņš varēja atļauties savā TV raidījumā “sadot sutu” daudzu cittautiešu mīlulim Nilam Ušakovam, asi iestājās pret Ždanoku, bet Krimas konflikta laikā vispār bija ukraiņu pusē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nu jau kādu laiku Mamikins ir “saaudzis” ar Briseles varas koridoriem, taču pēdējos mēnešos Saskaņu pārstāvošais Eiropas Parlamenta deputāts iecienījis koridorus tieši Krievijas vēstniecībā Briselē, kā arī Maskavā. Arī viņa retorika ir jūtami pamainījusies.

Par kažoka uzmešanu uz otru pusi liecina Mamikina aktivitātes uz pusgadu cietumā notiesātā Maksima Koptelova lietā, kurš, kā zināms, internetā aicināja Latviju pievienot Krievijai. Mamikins kopā ar citu Putina atbalstītāju Eiroparlamentā, Knutu Flenkenšteinu, ir nākuši klajā ar paziņojumu, ka šis tiesas lēmums pārkāpj Koptelova tiesības uz brīvu runas izteiksmi.

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl