19 komentāri

Urmass Kanāls devies uz Lielbritāniju, lai noskaidrotu, kā klājas svešumā esošajiem latviešiem. Uz Anglijas pilsētu Mensfīldu pārcēlušies vairāk nekā 1000 latviešu, daudzi no Jēkabpils. Darbs tur ir visiem, un atpakaļ braukt neviens neplāno. 

Latvieši atceras, ka pirmajiem iebraucējiem angļi uzbrukuši ar nūjām, maskās tērpti vīrieši situši stiklus un klieguši – vācaties prom, beidziet atņemt mums darbu.

Šobrīd situācija ir mainījusies, latvieši ir iekarojuši savu vietu darba tirgū, atsevišķos amatos pat saņem vairāk par angļiem. Ja pietiekamā līmenī prot angļu valodu, tad var pretendēt uz algu – 20 eiro stundā. Labi speciālisti pelna vairāk par 4000 mārciņām mēnesī.

Foto

Tomēr jārēķinās, ka Lielbritānijā nauda ”iztek kā caur sietu”. Degviela maksā 1,40 eiro litrā, arī pārtikas produkti ir dārgāki nekā Latvijā.

Urmass Kanāls noskaidroja, ka Anglijas latvieši ar cerībām skatījušies Laimdotas Straujumas Jaungada uzrunu. Cerēja, ka kāds vārds tiks veltīts arī aizbraukušajiem tautiešiem, bet nekā. Premjerministre tikai cildināja dzimtenē palikušos.

Video

TOP komentāri

 • Nu re
  +4 +4 0

  Nu re

  Ko gan tantuks teiks, ka pati darījusi visu iespējamo, lai latvieši muktu prom.
 • ruksis
 • Labvēlis
  +2 +2 0

  Labvēlis

  Ansi, Ļoti sekli. Laikam jau tikai atbraucot uz dažām dienām nekad nesaprast un nesajust , kā ir dzīvot Anglijā un ko viņa spēj piedāvāt nākotnē!? Šogad mēs sliktie uz LV aizsūtijām 760 miljonus. kas ir tikai naudas pārvedumi, neskaitot preces mājsaimniecībai un apģērbu mīļajiem. Nogriez 1 miljardu gadā no ienākumiem cilvēkiem LV un paskaties īsto stāvokli?!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl