Komentāri

Divas dienas pēc konferences “Baltijas forums” lidosta “Rīga” nolēmusi izvietot savas mājaslapas reklāmu sabiedriskās organizācijas “Baltijas forums” mājaslapā, par to samaksājot 15 000 eiro, to noskaidrojis Skaties.lv igauņu līdzstrādnieks Urmass Kanāls.

Lidosta skaidro, ka sadarbība bijusi nepieciešama, jo lidostai jāpopularizē savi VIP pakalpojumi, un tam noder kontakti ar bagātiem cilvēkiem, kas esot “Baltijas forumam”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr Urmass Kanāls pauž aizdomas, ka šim darījumam ir saistība ar to, ka “Baltijas foruma” konferenci apmeklēja satiksmes ministrs Uldis Augulis. Kanāls atgādina, ka arī šogad konferenci sponsorēja Auguļa pārziņā esošais uzņēmums “LDZ Cargo”.

“Baltijas foruma” prezidents Jānis Urbanovičs īsti neatceras, vai saņēmis naudu no lidostas, lai gan par kaut ko tādu esot bijusi runa. Satiksmes ministrs apgalvo, ka neko nezina.

Kanāls arī vērš uzmanību, ka šo “Baltijas foruma” konferenci apmeklēja Krievijas prezidenta Vladimira Putina padomnieks Igors Levitins. Augulis daudz laika pavadījis sarunās ar šo personu.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl