Komentāri

Divas dienas pēc konferences “Baltijas forums” lidosta “Rīga” nolēmusi izvietot savas mājaslapas reklāmu sabiedriskās organizācijas “Baltijas forums” mājaslapā, par to samaksājot 15 000 eiro, to noskaidrojis Skaties.lv igauņu līdzstrādnieks Urmass Kanāls.

Lidosta skaidro, ka sadarbība bijusi nepieciešama, jo lidostai jāpopularizē savi VIP pakalpojumi, un tam noder kontakti ar bagātiem cilvēkiem, kas esot “Baltijas forumam”.

Tomēr Urmass Kanāls pauž aizdomas, ka šim darījumam ir saistība ar to, ka “Baltijas foruma” konferenci apmeklēja satiksmes ministrs Uldis Augulis. Kanāls atgādina, ka arī šogad konferenci sponsorēja Auguļa pārziņā esošais uzņēmums “LDZ Cargo”.

“Baltijas foruma” prezidents Jānis Urbanovičs īsti neatceras, vai saņēmis naudu no lidostas, lai gan par kaut ko tādu esot bijusi runa. Satiksmes ministrs apgalvo, ka neko nezina.

Kanāls arī vērš uzmanību, ka šo “Baltijas foruma” konferenci apmeklēja Krievijas prezidenta Vladimira Putina padomnieks Igors Levitins. Augulis daudz laika pavadījis sarunās ar šo personu.

Lasi vēl