13 komentāri

Izrādās, ka izvirzītajam premjera amata kandidātam Mārim Kučinskim skapī glabājas pāris skeletu. Igauņu spiegs Urmass Kanāls stāsta par viņa švakajām angļu valodas zināšanām, saistību ar odioziem politiķiem, kā arī iespējamo “ģimenes rēķinu” kārtošanu ar šā brīža Valsts kancelejas vadītāju.

“Nezinu, vai tas prezidents Vējonis bija ierāvis, vai “pārfočējies” Facebook “selfijus”, bet starp diviem pīpmaņiem Šadurski un Kučinski izvēlējās Māri Kučinski, kurš neprot runāt angliski, ir Lemberga partijas apvienības deputāts un Lielo pilsētu asociācijas izpilddirektors. Tātad cilvēks, kas kalpo reizē Ušakovam, Lembergam, Jūrmalas Truksnim, Rēzeknes Bartaševičam un vēl dažiem odioziem personāžiem,” spriež Urmass Kanāls.

Tāpat igauņu spiegs vērš uzmanību uz vēl kādu interesantu faktu, jo iešana valdībā Kučinskim varētu būt arī personīgas dabas jautājums. Proti, līdz šim valdības preses dienestu vadīja Kučinska sieva Laine, kura īsti nevarēja sastrādāties ar jauno Valsts kancelejas vadītāju Mārtiņu Krieviņu, kurš turēja viņu aizdomās par pārāk lielu draudzību ar iepriekšējo vadītāju Elitu Dreimani un panāca, ka Kučinska no amata aiziet.

“Ja Māris Kučinskis kļūs par valdības vadītāju, vai viņš piedos Krieviņam to, ka tas izēdis no darba viņu sievu?” retoriski vaicā Urmass Kanāls.

Foto

Video

TOP komentāri

 • migle
  +5 +5 0

  migle

  Kur izvelk tos vecos aizsēdējušos vīrus no krēsliem ? Tādus, kuriem jau drīz pensijā jāiet. Kur nu vēl spodras kurpes tīrīt vai valodu mācīties, ja to nav darījis līdz šim. Mums ir ļooti daudz gudru, augstskolu beigušu, jaunu politiķu, bet tikai - kas viņus laidīs tuvumā? Visa Saeima būtu jānomaina, viss vecais un tagadējais sastāvs. Ja sevi nav parādījuši darbos ne 5, 10, 15, 20 un 25 gados, tad nav ko tur vairāk sēdēt. Punkts.
 • es
  +5 +5 0

  es

  es nesaprotu, kāpēc "vīri un sievas", kas pārstāv valsti ārpus robežām un par to saņem lielas naudas, var nepārvaldīt svešvalodas, bet "parastajam mirstīgajam" darba meklētājam bieži tiek prasīts tās pārvaldīt, citādi nemaz neizskata kandidatūru.
 • Nu re
  +3 +3 0

  Nu re

  Cilvēks nav centies ne pārvācoties, ne pārkrievoties, ne 'angliskoties'.
  Tas nav slikti.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl