Krievijas premjera Medvedeva vietnieks Rīgā slepeni tiekas ar ZZS ministriem

Krievijas premjerministra Dmitrija Medvedeva vietnieks Arkādijs Dvorkovičs pagājušajā nedēļā zivju pārstrādes rūpnīcā Karavella tikās ar trim ZZS politiķiem – finanšu ministri Danu Reiznieci-Ozolu, satiksmes ministru Uldi Auguli un zemkopības ministru Jāni Dūklavu.

Atpakaļ uz rakstu

8 komentāri

 • Vārds

  Vārds

  To Alekis.
  Nu, ja VISS būtu pārdots, tad netiktos.
  Bez tam, VISS ir Lembergam azotē; ne amerikāņiem.
 • inna
 • Sveiciens Lāčplēša dienā!

  Sveiciens Lāčplēša dienā!

  Agrāk šāda līmeņa tikšanos mediji izziņoja vismaz nedēļu iepriekš. Tagad slapstās.
  Re, kur paši galvenie, kas var lietas sakārtot.
  Ja tā padomā - mums pilnīgi pietiktu ar viņiem trim. Visi pārējie ir tikai liekēži. Premjers, prezidents un 3 ministrijas - Zemkopības, finanšu un satiksmes.
  Ko vairāk vajag? Ārlietas? Ārlietnieks jau tikai izsaka līdzjūtības, pozē tusiņos un palaikam kaut kur aizbrauc - to pašu varētu veikt kāds viens činavnieks, teiksim, satiksmes ministrijā. Ekonomikas? Dana tiks galā ne tikai ar ekonomiku.
  Padomājiet, kāds ietaupījums būtu valstij, ja atstātu tikai 3 ministrijas un pārējās likvidētu. Cik daudz darba roku atbrīvotos!
  Mazajā Latvijā ir daudz par daudz priekšnieku un ierēdņu. Darba darītāju paliek arvien mazāk.
 • Biezpiengalva.

  Biezpiengalva.

  Ak par zivtiņām papļāpājuši. Tur pat zirgam jāsmejas. Tiem kas seko daudz maz līdzi politikai saprot ka neatcels nekādas sankcijas pret Krieviju vēl ļoti ilgi. Tātad arī Krievija saglabās savu embargo. Sankciju atcelšanas konstruktīvas sarunas var notikt uz daudz "augstākiem plauktiem". Par kādiem gan muļķiem šie Kangarāta locekļi uzskata Latvijas pilsoņus, ka tik stulbi melo. Varēja vismaz ko gudrāku sacerēt. Vajadzēja vismaz palūgt Krievijas pusei lai šie FSB izstrādā kādu kvalificētu "leģendu" piesegam. Šādi lēti meli, kas ir bērnudārzniekiem domāti pazemo visus kam to iebaro. Varēja kaut vai kādam komiķim uzdot lai sagudro vismaz smieklīgus un uzjautrinošus melus. Kad tauta izsmietos, tad neturētu ļaunu prātu. Par kādiem gāzes tirgus darījumiem šie muļķīši muld. Ja šie deputāteļi patiešām būtu aicinājuši apspriest gāzes tirgus problēmas Medvedjeva vietnieku, tad Kremlī un iespējams arī Briselē tas kļūtu par hīta anekdoti. Lembi arī kaut kā nemākulīgi pūlas pieonanēt tēmai. Nu nesanāk nekādi. Visa šī strelka atgādina parastu biznesa darījumu. Acīmredzot ka atkal kaut ko uzbliezīs gaisā. Ja ko pārdod uz Rietumiem, tad nav tik ļoti jāmaskējas.
 • vnk.cilvēks

  vnk.cilvēks

  Ļoti labi, nav ko tiem amerikāņiem pakaļas laizīt, jāsadarbojas ar visiem- no tā ciešam tikai paši, ar ko ta tagad esam savādāki- agrāk runājām vairāk krievu val. tagad visi murkšķ angliski...
 • ?!

  ?!

  Ja jau tikās slepeni, tad skaidrs, ka"zivis' ir tikai piesegs!
  Par zivīm runāt var arī atklāti.
  Pēdējā laikā šie vecie komunisti un viņu dibenlaižas sajutuši varas garšu.
  Kaut ko perina, maitas.
 • oomīte

  oomīte

  Kā VAR ministri slepenībā pārrunāt par reņģēm ??? Domāju ka pa reņģēm nerunāja, slepenas sarunas veic tik sazvērestības biedri, zzs bija un ir glumi, jo hūtei patīk agresors, varbūt viņš būs tas kas pasniegs Rīgas atslēgas ???
  • Aleks

   Aleks

   Tavai oomite zināšanai,Rīgas atslēgas sen jau ir pārdotas ASV. Taka nau ko vairs atdot mums nevienam. Zemes īpašumi viss ir izpārdots. Tagat LV tautai kas vēl ir palikuši,jāgaida kad pie mums sāks vest kodol atkritumus un bēgļus sūtīs iekšā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!