Ilze Viņķele plāno savu partiju

14 komentāri

Saeimas deputāte Ilze Viņķele vasarā vai rudenī plāno savas partijas dibināšanu, ziņo Skaties.lv igauņu līdzstrādnieks Urmass Kanāls.

Partijā varētu iestāties liela daļa no tā saucamā “Vienotības” liberāļu spārna. Starta šāviens partijai varētu būt gaidāms vasarā sarunu festivālā LAMPA. Urmass Kanāls atgādina, ka “Vienotības” locekļiem ir gara un stabila savstarpējās apkarošanas vēsture.

Kulmināciju tā sasniedza, kad Solvita Āboltiņa cerībā uz valdības vadītājas amatu “nogāza” lāga sieviņu Laimdotu Straujumu. Tad oligarhu apkarotājas Ilze Viņķele un Lolita Čigāne aizgāja pie smagos noziegumos apsūdzētā Aivara Lemberga izlūgties, lai nākamajā valdības salikumā kaut ko varētu pavadīt. Un apsolīto saņēma.

Viņķelei tika Izglītības komisija, Čigānei palika Eiropas lietu komisija. Savos amatos abas iedzīvojās ērti. Čigāne pat sajutās tik brīvi, ka no komisijas konsultantes amata izsvieda ilggadēju darbinieci, “Vienotības” priekšsēdētāja vietnieka Eduarda Smiltēna sievu, lai tikai tur varētu strādāt kāds Čigānei lojāls liberālis.

Tas, ka šīs partijas reitingi jau sen tuvojas atkritumu urnai, ne uz mirkli nemazināja “Vienotības” partijas iekšējos kašķus, un nu šķiet, tiem ir pienācis loģisks rezultāts. Un pēc pašvaldību vēlēšanām Viņķele ar kompāniju plāno uzsākt politisko solokarjeru.

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl