1 komentārs

Ir skaidrs, kādēļ Lembergs tā iebilst pret Latvijas dalību starptautiskajā ekonomiskajā organizācijā OECD – ar šādiem jaunumiem klajā nācis igauņu spiegs Urmass Kanāls.

“Izrādās – tāpēc, ka šīs organizācijas izvirzītās prasības par naudas tīrību nesaskan ar līdzšinējo Lemberga darbību,” saka Urmass Kanāls.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Proti, viena no Lembergam izvirzītajām apsūdzībām ir tieši par naudas atmazgāšanu.

Portāls Skaties.lv jau ziņoja, – pirms diviem gadiem Latvija saņēma uzaicinājumu sākt sarunas par pievienošanos Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijai jeb OECD. Šai organizācijai ir ļoti augsti standarti, tāpēc Latvijai jāveic uzlabojumi vairākās jomās, lai tiem atbilstu.

Latvija jau ir iestājusies gandrīz visās svarīgajās starptautiskajās organizācijās – NATO, ES, ANO un citās. Bet priekšā ir vēl viens mērķis – pievienošanās Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijai jeb OECD. Dalība šajā kopienā ir ļoti prestiža, jo tajā atrodas tikai pasaules attīstītākās valstis.

Latvija 2016. gada vidū varētu saņemt uzaicinājumu iestāties OECD

Video!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl