Mamikins uzskata, ka Latvijai nav jābūt NATO dalībvalstij

7 komentāri
Mamikins uzskata, ka Latvijai nav jābūt NATO dalībvalstij
LETA

Bijušais žurnālists un eiroparlamentārietis Andrejs Mamikins skaidro, kādēļ spiedis ”like” pie Facebook ieraksta, ka Latvijai būtu jāpievienojas Krievijai. Proti, tā viņš darījis, jo viņam ”iepaticies teksts”. Viņš arī uzskata, ka Latvijai nav jābūt NATO dalībvalstij. To viņš paudis portālam Baltnews.lv. 

Skaties.lv īpašais korespondents Urmass Kanāls vaicāja partijas Saskaņa priekšsēdētājam Nilam Ušakovam, vai Saskaņa atbalsta Mamikina nostāju? Rīgas mērs atbildēja, ka Saskaņa atbalsta Latvijas dalību NATO, bet plašāk Mamikina izteikumus nekomentēs.

Portāls Skaties.lv jau vēstīja – bijušais Latvijas žurnālists Mamikins atklāti atbalsta ierakstus, ka Latvijai jāpievienojas Krievijai. Uz to vedina viņa ieraksts Facebook. Tur kāda krievu valodas laikraksta redaktors mudināja Krievijas dienu svinēt 18. martā – dienā, kad Krievija okupēja Krimu. Šī būtu īstā svinamā diena. Vēl lielāka svinēšana būtu, ja Krievijas sastāvā būtu arī Latvijā. Pie šādiem ierakstiem savu sajūsmu pauda arī Mamikins.

Tagad Mamikins taisnojas – ja tiek nospiests “like” Facebook, tas nebūt nenozīmē, ka patīk tieši ideja par Latvijas pievienošanu Krievijai. Iepatikties varot daudz kas – materiāla pasniegšanas veids, intonācija utt.

“Šajā gadījumā man iepatikās pats teksts. Uzskatu Juriju Aleksejevu [Facebook ieraksta autors – red.] par vienu no labākajiem žurnālistiem un redaktoriem Latvijā. Es uzskatu, ka viņam ir tiesības priecāties par Krimas pussalas pievienošanu Krievijai. Tā ir vārda brīvība. Taču tas nenozīmē, ka es piekrītu šim viedoklim,” pauda Mamikins.

Viņš arī paudis viedokli, ka tas, ka mediji pievērsuši vērību viņa aktivitātēm Facebook, patiesībā ir viņa nomelnošanas kampaņa. Vēl Mamikins piebilda, ka “mīl Latviju”, taču uzskata, ka NATO te nebūtu jābūt.

Noskaties VIDEO! Mamikina īpatnējas aktivitātes pēdējā laikā!