FOTO: spītējot Brexit, latvieši Anglijā trīs dienas svin Jāņus

2 komentāri
FOTO: spītējot Brexit, latvieši Anglijā trīs dienas svin Jāņus

Kamēr Lielbritānijas pilsoņi devās pie vēlēšanu urnām, lai paustu savu nostāju Brexit jautājumā, latvieši Anglijā steidza svinēt tradicionālos Jāņus, – no Anglijas ziņo uzticamais igauņu spiegs Urmass Kanāls.

Ne tikai Lielbritānijā, bet arī citviet pasaulē latvieši turpina svinēt saulgriežus. Piemēram, svinības līdz 26. jūnijam turpināsies arī Dienvidvācijā, kur notiks Liepupes tautas nama amatierteātra brīvdabas izrāde “Īsa pamācība mīlēšanā” ar deju kopas “Trejdeksnītis” dalību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt sestdien Ņūdžersijā, ASV, interesenti varēs apmeklēt Jāņu ielīgošanu kopā ar Initu Āboliņu un Normundu Ķieti no mūzikas grupas “Lauku muzikanti” – to vadīs un apmeklētājus izklaidēs Dailes teātra un Liepājas teātra dziedošie aktieri.

Skaties FOTO no Anglijas – latvieši svin Jāņus!

Skaties video!

TOP komentāri

 • Who i am
  0 0 0

  Who i am

  aptauretie mediji....kada vel spitesana....dullie....mes seit vienmer esam svinejusi un svinesim...neatkarigi nenoka....liels ''fuj'' topika drukatajam....vismaz par visrakstu
 • AB KPV
  0 0 0

  AB KPV

  pasākums bija super....no apmeklētajiem dzirdēju,ka biļetes pa dārgu,ka ar parkingu nebija izdomāts,ilgi bija mantas jānes uz pļavu,jo 2.500 biļetes un 12 traktoriņi ... kamoon, saņemās nākošā gadā nebāzt naudu kabatā,kā tas ir pieņemts Latvijas stilā :D ...19 foto..hm, man ir 448 bez braķiem...un vispār....apmeklējam pasakumus arī ja viņi nav līdz galam izdomāti.... tāpēc esam mēs,kas dod atsauksmes....paldies visiem..... :)

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl