Komentāri

Nedienas piemeklējušas Ilmāru Krūmu – “Trasta komercbankas” likvidatoru. Kāds viņa likvidējamās bankas darbinieks nosūtījis viņam video, kurā redzamas asiņainas un vardarbīgas ainas!

Krūms ir “Trasta komercbankas” likvidators. Atgādināsim, ka šī banka iepriekš piederēja ukraiņu uzņēmējam Igoram Buimisteram. “Trasta komercbanku” pieķēra neskaitāmos aizdomīgos darījumos, un FKTK lēma šo komercbanku taisīt ciet. Tad nu kopš marta vidus tur saimnieko Krūms.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tiesa gan, saimnieko viņš ar vērienu. Piemēram, 7 miljoni eiro atvēlēti dažādiem partneriem.

Tā vai cita iemesla dēļ – kas to lai zina – , bet pirms divām nedēļām Krūms saņēmis īsziņu, kurā redzams, kā kādu cilvēku iesūc lidmašīnas dzinējā, kur šis cilvēks iet bojā. Krūms vērsies policijā, jo uzskatīja, ka šī īsziņa satur draudus dzīvībai. Īsziņas sūtītājs – kāds bankas darbinieks – saka, ka tikai gribējis pajokot, kur nu vēl iesūkt Krūmu lidmašīnas motorā.

Video!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl