Komentāri

Nedienas piemeklējušas Ilmāru Krūmu – “Trasta komercbankas” likvidatoru. Kāds viņa likvidējamās bankas darbinieks nosūtījis viņam video, kurā redzamas asiņainas un vardarbīgas ainas!

Krūms ir “Trasta komercbankas” likvidators. Atgādināsim, ka šī banka iepriekš piederēja ukraiņu uzņēmējam Igoram Buimisteram. “Trasta komercbanku” pieķēra neskaitāmos aizdomīgos darījumos, un FKTK lēma šo komercbanku taisīt ciet. Tad nu kopš marta vidus tur saimnieko Krūms.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tiesa gan, saimnieko viņš ar vērienu. Piemēram, 7 miljoni eiro atvēlēti dažādiem partneriem.

Tā vai cita iemesla dēļ – kas to lai zina – , bet pirms divām nedēļām Krūms saņēmis īsziņu, kurā redzams, kā kādu cilvēku iesūc lidmašīnas dzinējā, kur šis cilvēks iet bojā. Krūms vērsies policijā, jo uzskatīja, ka šī īsziņa satur draudus dzīvībai. Īsziņas sūtītājs – kāds bankas darbinieks – saka, ka tikai gribējis pajokot, kur nu vēl iesūkt Krūmu lidmašīnas motorā.

Video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl