Deputāti prasa no Zaļās partijas izslēgt Valdi Kalnozolu

16 komentāri

Latvijas Zaļās partijas (LZP) Saeimas deputāti parakstījuši aicinājumu Zaļās partijas valdei izslēgt no partijas Saeimas deputātu Valdi Kalnozolu.

Kā uzzināja “Skaties.lv” līdzstrādnieks Urmass Kanāls, vakardien notikušajā ZZS frakcijas sēdē iztaujāta veselības ministre Anda Čakša. Diskusiju laikā Kalnozols aizskāris ministri, apspriežot viņas gaidāmā bērna veselību.

Aicinājumu izslēgt Kalnozolu parakstījuši Ingmārs Līdaka, Askolds Kļaviņš, Jānis Trupovnieks, Kārlis Seržants un citi Zaļās partijas Saeimas deputāti.

Kalnozols skaidroja, ka aizrādījis ministrei, ka stress viņas darbā kaitē viņas topošā bērna veselībai.

Foto: Skaties.lv

TOP komentāri

 • Ilona.....
  +13 +12 -1

  Ilona.....

  Nekā slikta nu nepateica...vienkārši viņš rūpējās par sievietēm un bērniņiem.
 • Ērika Krimska
 • Valdis Kalnozols
  +7 +7 0

  Valdis Kalnozols

  Pēc Labklājības ministrijas datiem, ja 2014. gadā slimības pabalsts tika piešķirts 222 900 gadījumos, tad 2016. gadā 276 400 gadījumos. Turklāt attiecīgi pieaug arī izdevumi slimības pabalstu nodrošināšanai no Invaliditātes, maternitātes un slimību speciālā budžeta. 2014. gadā tie bija 82,2 miljoni eiro, bet 2016. gadā - jau 134,8 miljoni eiro. Kas norāda uz būtiskam problēmām Veselības aizsardzības joma un tās veikto veselības aizsardzības politiku. Man ir patiesi žēl, ka tā vietā, lai mēs kopīgi iedzīvotāju interesēs sakārtotu šo jomu, mēs nodarbojamies ar nevajadzīgam intrigām, nevajadzīgu iekšpartejisko konkurenci.
  Faktiski tāpēc, ka aktīvi iestājos par Latvijas un tās iedzīvotāju interesēm, man jau vairāku gadu garuma kārtējo reizi ierosina izslēgt no Latvijas Zaļas partijas.
  Aicinu savu kolēģus deputātus no Zaļās partijas labāk sakārtosim kopīgi savu dzimto zemi un neterēsim enerģiju savstarpējo attiecību kartošanā. sacentīsimies, kurš vairāk var izdarīt Latvijas labā, nevis kuram labāk padodas aizkulišu un intrigu spēles.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl