Komentāri

Vācu investors Ralfs Dīters Montāgs Girmess vēl joprojām nav samaksājis naudu par airBaltic akcijām, un “Latvijas valsts ar viņu auklēsies tā kā ar mazu bērnu,” ziņo uzticamais igauņu spiegs Urmass Kanāls.

Investoram dots laiks iemaksāt naudu līdz 31. martam, kad no viņa konta būtu jāienāk 52 miljoniem eiro. Kad tas notiks, Valsts kase iemaksās arī savu daļu airBaltic finansējuma papildināšanā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Tomēr šķiet, ka Girmesa solītā nauda ienāks, taču – ne no paša Girmesa, bet no kāda solīda aviācijas fonda Dānijā – Nordic Aviation Capital,” zina stāstīt Urmass.

Šim fondam, vērtējot pēc apjoma, ir devītā vieta pasaulē, un vēl – aptuveni 250 lidmašīnas. Šai kompānijai esot pieredze arī sadarbībā ar airBaltic. 2010. gadā “Latvijas aviācijas pionieris” Bertolds Fliks ar šo fondu noslēdza līgumu par četru Bombardier lidmašīnu līzingu. 2013. gadā sadarbību turpināja arī Martins Gauss. Turklāt iespējams, ka šī sadarbība turpināsies arī turpmāk, jo dāņi varētu kļūt par starpnieku Bombardier lidmašīnu plānotajā piegādē airBaltic, gan arī, iespējams, par airBaltic akciju īpašniekiem. Savukārt Girmess šajā plānā tālāk vairs nefigurē.

Video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl