Bijušais Latvijas žurnālists Mamikins atklāti atbalsta ierakstus, ka Latvijai jāpievienojas Krievijai

14 komentāri
Bijušais Latvijas žurnālists Mamikins atklāti atbalsta ierakstus, ka Latvijai jāpievienojas Krievijai
LETA

Kādreiz tik piemīlīgais un latviešiem draudzīgais eiroparlamentārietis Andrejs Mamikins nebeidz pārsteigt – ziņo Urmass Kanāls.

Igauņu spiegs Urmass Kanāls jau ziņoja, ka pēdējā laikā Mamikins sācis līdzināties Tatjanai Ždanokai, lai iekļūtu Krievijas televīzijas kanālos. Lai tur pazīmētos, jāklāsta, cik labi ir Krievijas teroristi Donbasā, ka Latvijā viss ir slikti un ka te dzīvo “fašists pie fašista”. Pēdējais Mamikina hits bija centieni iestāties “par” Latvijas okupācijas sludinātāju Maksimu Koptelovu. Nu Mamikins, šķiet, lēmis neapstāties pie sasniegtā, un pats ķēries pie lietas tam, lai Latvija ātrāk nonāktu Krievijā, ziņo Urmass.

Uz to vedina viņa ieraksts Facebook. Tur kāda krievu valodas laikraksta redaktors mudināja Krievijas dienu svinēt 18. martā – dienā, kad Krievija okupēja Krimu. Šī būtu īstā svinamā diena. Vēl lielāka svinēšana būtu, ja Krievijas sastāvā būtu arī Latvijā. Pie šādiem ierakstiem savu sajūsmu pauda arī Mamikins.

Video!

TOP komentāri

 • Līze
  +14 +14 0

  Līze

  Mamikins ir prostitūta un liekulis. Kamēr bija TV ekrānā, bija normāls žurnālists. Tagad uzvedas vienkārši pretīgi. Pē
 • Aleks
  +11 +11 0

  Aleks

  Viņš bija un ir Krievu fašists. Tādus kā viņš jādzen kā suņus no Latvijas. Kāmēr tā nebūs, viņu paliks vairāk un vairāk. Visatļautība rada haosu . Tādiem kā Mamikins jāņem nost pilsonība. Tas būs lielisks piemērs citiem Krievu fašistiem.
 • Seniors
  +9 +9 0

  Seniors

  BET , kadas problemas ??? Domaju , kad Mamikinam izdos atlauju , atstat Latviju !!! Ari Zdanokai , tada bus !!! KURS NEGRIB DZIVOT lATVIJA , UN NAV MIERA , AR lATVIJAS LIKUMIEM , - LAIMIGU tacinu ! varesim uzelpot , ar pilnu kruti ! Un Usakova prtiju - likvidet , Nilu izsolit izsole , par kurpju spodrinataju !

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl