4 komentāri

Nevienam vairs nav šaubu, ka bēgļu jautājums nu kļuvis par vienu no aktuālākajiem jautājumiem Latvijā. Politiķi nespēj vienoties, kāda pozīcija tad Latvijai būtu jāieņem šajā jautājumā, un tajā pašā laikā izskan runas, ka “bēgļi spēs gāzt Straujumas valdību”. Ko runā politiķi aizkulisēs? To no visai drošiem avotiem zina Urmass Kanāls!

Proti, igauņu spiegs īpaši portāla Skaties.lv lasītājiem nodod šādu vēsti – aizkulisēs runā, ka bēgļu jautājums apzināti netiek sakārtots, lai varētu ieviest jaunas vēsmas valdības ēkā. Proti, gāzt Laimdotu. Tāpat jau izskan vārdi, kas varētu nākt viņas vietā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Urmass Kanāls gāja gar valdības māju un satika vienu locekli… Loceklis bija jau savās jūtās, domās un darbos “uz čemodāniem”, jo viņš uzskata, ka drīz ”šiten te” [Urmass Kanāls rāda uz valdības māju – red.] viss pašreizējā stāvoklī beigsies, [valdība kritīs – red.],  jo tā bēgļu lieta esot speciāli radīta, lai te visu sagāztu un lai rastos kaut kas jauns un skaists. Ne vairs ar Laimdotu, bet, piemēram, ar Rūtu, priekšgalā. Tā gan nebūšot, būšot oficiāli izvirzītais kandidāts Uldis, kuru nosaukšot nesen ievēlētais Raimonds. Kad viss šis jautājums tiks nokārtots, tā bēgļu lieta nebūšot vairs tik svarīga,” šādas runas dzirdējis igauņu spiegs Urmass Kanāls.

Skaties, ko zina stāstīt Urmass Kanāls!

TOP komentāri

 • Olita Niedrite
  +2 +2 0

  Olita Niedrite

  Ne jau politiķi šo jautājumu izcēla un padarīja svarīgu, bet pati tauta uzzināja no ārzemju ziņu portāliem. Un tauta pati izlems, kad šo jautājumu padarīt par "nesvarīgu" Latvijai. Faktiski neviens nespēj tautai atņemt interesi par viņu tuvo nākotnes perspektīvu. Ar likumdošanu un agresiju iespējams ietekmēt visu, tikai ne brīvo informācijas plūsmu starp valstīm, cilvēkiem.
 • Risse
  +1 +1 0

  Risse

  Intresanti...kāpēc bēgļi nedodas uz plašo Krievzemi? Kaut gan...to jau ir ;;aizsituši''Ķīnieši...
  Ja godīgi-lai nāk..lai dzīvo un strādā..jo pašu Tauta valdīšanai vairs nerūp...
  Nēesmu nevienu likumu lasijis,kurš būtu pieņemts lai Tautai būtu vieglāk...tieši otrādi....
 • omīte
  0 0 0

  omīte

  Straujumai vairāk rūp dažu latvju sieviešu laulības ar musulmaņiem nevis visas nācijas liktenis!
  Pat ES saprata,ka risināt jautājumu par musulmaniešu "galvas maisiem" 5 mēnešu garumā ir par traku! Ko lai dara-tādi ir mūsu "grūtgalvīšu" termiņi.Bet tas jau tikai no malas skatoties: paši sev viņi ir visgudrākie!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl