Bēgļu jautājums apzināti netiek sakārtots, jo briest valdības maiņa, dzirdējis Urmass Kanāls

4 komentāri
Bēgļu jautājums apzināti netiek sakārtots, jo briest valdības maiņa, dzirdējis Urmass Kanāls
LETA

Nevienam vairs nav šaubu, ka bēgļu jautājums nu kļuvis par vienu no aktuālākajiem jautājumiem Latvijā. Politiķi nespēj vienoties, kāda pozīcija tad Latvijai būtu jāieņem šajā jautājumā, un tajā pašā laikā izskan runas, ka “bēgļi spēs gāzt Straujumas valdību”. Ko runā politiķi aizkulisēs? To no visai drošiem avotiem zina Urmass Kanāls!

Proti, igauņu spiegs īpaši portāla Skaties.lv lasītājiem nodod šādu vēsti – aizkulisēs runā, ka bēgļu jautājums apzināti netiek sakārtots, lai varētu ieviest jaunas vēsmas valdības ēkā. Proti, gāzt Laimdotu. Tāpat jau izskan vārdi, kas varētu nākt viņas vietā.

“Urmass Kanāls gāja gar valdības māju un satika vienu locekli… Loceklis bija jau savās jūtās, domās un darbos “uz čemodāniem”, jo viņš uzskata, ka drīz ”šiten te” [Urmass Kanāls rāda uz valdības māju – red.] viss pašreizējā stāvoklī beigsies, [valdība kritīs – red.],  jo tā bēgļu lieta esot speciāli radīta, lai te visu sagāztu un lai rastos kaut kas jauns un skaists. Ne vairs ar Laimdotu, bet, piemēram, ar Rūtu, priekšgalā. Tā gan nebūšot, būšot oficiāli izvirzītais kandidāts Uldis, kuru nosaukšot nesen ievēlētais Raimonds. Kad viss šis jautājums tiks nokārtots, tā bēgļu lieta nebūšot vairs tik svarīga,” šādas runas dzirdējis igauņu spiegs Urmass Kanāls.

Skaties, ko zina stāstīt Urmass Kanāls!

4 komentāri