Auguļa laiki Satiksmes ministrijā: ceļu būves konkursos sāk uzvarēt Ventspils firma

2 komentāri

Urmass Kanāls aprunājies ar vairākiem kompetentiem cilvēkiem, kuri izstāstījuši viņam to, ko nozīmē Auguļa laiki Satiksmes ministrijā un ceļubūvē…

Pirmkārt – ir mainījušies virzieni. Esot nolemts atlikt Rīgas-Siguldas šosejas rekonstrukciju par vienu gadu. Bija posms, kurā salabota neliela daļa, taču no Vangažiem gar Inčukalnu joprojām ir pilns ar bedrēm. Tas neesot aktuāli ZZS vēlētājiem, jo virzienā uz Valmieru un Valku pie varas esot Vienotība un Reģionu Apvienība.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā secinājis igauņu spiegs, tad līdz ar Auguļa nākšanu pie varas, prioritāte būšot Liepāja, Ventspils un Jelgava – jeb vietas, kur ZZS vēlētājs to visu var novērtēt. “A ko Vidzemē? Paši vainīgi, ka nebalsojāt par ZZS. Nu i dzīvojiet ar bedrēm,” satiksmes ministra domu gājienu komentē Urmass Kanāls.

Kā izrādās, jaunie laiki Satiksmes ministrijā nozīmē arī tirgus pārdali – ja agrāk konkursos uzvarēja konsekventi ACB, Binders un citi tradicionālie būvnieki, tad šobrīd ir parādījies jauns spēlētājs no Ventspils jeb firma Ostas celtnieks, kurai nav pieredzes ceļubūvē, toties bagāta pieredze, sadarbojoties ar Ventspils domi un brīvostu. Firmas īpašnieki ir divi ventspilnieki – Konstantīns Bursakovskis un Ruslans Nikolajenko.

Video

TOP komentāri

 • .
  +2 +2 0

  .

  Ja kaut ko būvē Ostas celtnieks, tad visiem skaidrs, ka kvalitāte būs nekāda, bet galvenais, lai papam piķis
 • ResnaisOļegs
  0 0 0

  ResnaisOļegs

  OC ir smags atkaķņiku kantoris, Buļļu ielā sēdās asfalts dēļ cauruļvadu plīsumiem. To 5 gadu laikā laboja reizes padsmit. Pat Rīgas ūdens ir atteicies no OC pakalpojumiem.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl