Artuss Kaimiņš ielā piesienas Urmasam Kanālam

8 komentāri

Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš šonedēļ pie parlamenta ēkas piesējās Skaties.lv līdzstrādniekam Urmasam Kanālam. Deputāts pamācīja mūsu darbinieku, kā pareizi filmēt viņa “Mersedesa” kardānu.

“Jo tev jau patīk uzdot visādus amortizatoriskus jautājumus”, teica Kaimiņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vasarā Urmass Kanāls stāstīja, ka Kaimiņš pie Saeimas novietojis savu otru automašīnu “Range Rover”, kurai nebija izieta tehniskā apskate.

Uz jautājumu, “vai ta “Rovers” jau čupā, ka jābraukā ar “Mersedesu”?”, Kaimiņš atbildēja noliedzoši, jo uz darbu parlamentā mēdzot ierasties gan ar to, gan ar otru automašīnu.

Urmass Kanāls vērš uzmanību, ka Kaimiņa politiskās partijas “KPV.lv” reitings ir nokrities zem 1% atzīmes, un šobrīd ir 0,8%. “Varbūt tāpēc viņš tāds uzvilcies,” pieļāva Kanāls.

TOP komentāri

 • Adža
 • Durmass
 • Nesapratu
  +6 +5 -1

  Nesapratu

  Tāda sajūta, ka Kaimiņš rubli parādā palicis Ansim, neiebraucu šai sižetā!? Ir sajūta, ka kāds pasūta sižetus, ķipa uztaisi kaut ko par Kaimiņu, lai pēc kompromata izskatās!!!!
  Nez kā Zaķa džips ripo un vēl citiem deputātiem džipi, kuru izcelsme ir interesanta!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl