Artusam Kaimiņam uzradušies jauni, bagāti “draugi”, LRA viņu atstumj

10 komentāri
Artusam Kaimiņam uzradušies jauni, bagāti “draugi”, LRA viņu atstumj
Foto: F64

Latvijas Reģionu apvienību (LRA) pārstāvošais Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš ir nostumts malā no lēmumu pieņemšanas. Partija viņam aizliegusi piedalīties sarunās par jaunās valdības un koalīcijas veidošanu.

Lielā mērā tieši pateicoties Kaimiņa popularitātei, LRA vēlēšanās guva panākumus. Kolorītais deputāts, kas ar videokameru regulāri iemūžina politisko “ķēķi”, vienmēr ir bijis vairāk pats par sevi un nav īsti pakļāvies partijas disciplīnai.

Līdz šim viņa pārstāvētā LRA to piecietusi, taču, kā savā jaunākajā epizodē atklāj igauņu spiegs Urmass Kanāls, deputāts sācis filmēt arī paša partijas biedrus Mārtiņu Bondaru un Daini Liepiņu. Kuluāros runā, ka Kaimiņam ir uzradušies jauni draugi, piemēram, advokāta Rūdolfa Meroni paziņa Edgars Ciniņš, kurš ieņem valdes locekļa amatu uzņēmumā Ventbunkers.

Foto

Baumas par to, ka Kaimiņš un Ciniņš veido kopīgus projektus ir nonākušas līdz Aivaram Lembergam, kuram ir ievērojama ietekme vienā no Saeimas vadošajām partijām – Zaļo un zemnieku savienībā. Lemberga advokāts agrāk bija tieši Meroni, taču pēc domstarpībām abu starpā viņš pieslējies “hūtes” oponentiem. Kā norāda Urmass Kanāls, pamatojoties uz to, Lembergs nevēlas ne dzirdēt par LRA uzņemšanu koalīcijā un ir sarukušas gan Liepiņa gan arī Bondara iespējas nokļūt pie varas.

Trešdienas vakarā Kaimiņš netieši apstiprināja to, ka viņa un partijas biedru starpā valda domstarpības. Savā tviterī deputāts publiskoja ierakstu, ka viņam ir aizliegts piedalīties sarunās par jaunās valdības veidošanu.

Kaimiņa paziņojums tviterī

Video