Komentāri

Kamēr iedzīvotāju uzmanība ir pievērsta valdībai, atkal nedienas skārušas nacionālo aviokompāniju airBaltic. Izskatās, ka jaunizceptais investors Ralfs Dīters Montāgs-Girmess visus ir pamatīgi “uzmetis”.

Pagājušā gada nogalē Girmess tika iepazīstināts kā airBaltic investors un solīja ieguldīt kompānijā 52 miljonus eiro, taču līdz šim brīdim par naudas nonākšanu aviokompānijā nekas nav dzirdēts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Satiksmes ministrija gaidīja un gaidīja un pirms Ziemassvētkiem nosūtīja Girmesam atgādinājumu, uz ko pretī saņēmuši investora solījumu ierasties Latvijā pēc jaunā gada un visu nokārtot.

Aizdomīgi cilvēki gan pieļauj, ka nekas nokārtots netiks un sasolītās investīcijas neredzēt kā savas ausis. Proti, Eiropas sankciju skartā Vņešekonombank norādījusi, ka naudu piešķirs tikai tad, ja airBaltic iegādāsies Krievijā ražotās Sukhoi lidmašīnas. Tā kā valdība lēmusi par Bombardier lidaparātu iegādi, šis projekts draud izgāzties. 

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl