airBaltic no valsts grib 130 miljonus eiro!

8 komentāri

Latvijas nacionālajai aviokompānijai airBaltic ir pienākušas “grūtas dienas”, jo nauda, ko valdība tai piešķīra 2011. gadā, nu ir beigusies. Turklāt, lai turpinātu darbu, airBaltic vajag “ne vairāk, ne mazāk kā 130 miljonus eiro”, ziņo igauņu spiegs Urmass Kanāls.

“Ja vēl šovasar airBaltic varēja izdzīvot, jo cilvēki pirka biļetes uz dienvidiem, brauca ceļojumos, un bija liels apgrozījums, tad tagad tā vairs neesot. Ir pienākusi grūtā ziema. Lai aviokompānija savu darbību turpinātu, esot nepieciešams ne vairāk, ne mazāk kā 130 miljoni eiro,” no drošiem avotiem ekskluzīvi Skaties.lv ziņo Urmass Kanāls.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Patlaban komercbankas aviokompānijai, kuras pamatkapitāls ir ”mīnus simts miljoni”, nepieciešamos līdzekļus nevēlas aizdot, līdz ar to parādījies priekšlikums, ka nepieciešamos miljonus airBaltic varētu dabūt no Latvijas valsts.

Urmass Kanāls atgādina, ka “pa tiešo” valsts nedrīkst ieguldīt naudu aviokompānijā, jo aizliedz Eiropas Savienības (ES) konkurences noteikumi. Turklāt Latvijas valsts jau tā ir “knapi izvairījusies” no soda naudām par maksājumiem airBaltic, kas tika veikti 2011. gadā. Taču šie ES noteikumi neaizliedz valstij izsniegt aizdevumu ar augstiem procentiem – tādiem pašiem, kā aizdevumu sniegtu bankas.

“Tieši ar šādu priekšlikumu klajā nācis airBaltic vadītājs Martins Gauss. Viņš saka – ”jūsu īpašums, man vajag jaunas lidmašīnas, lai vērtība celtos, tās lidmašīnas jāpērk, tur neko nevar darīt, 130 miljonus vajag – aizdodiet!!!” ziņo Urmass Kanāls.

Līdz ar to saskaņā ar igauņu spiega rīcībā esošo informāciju Latvijas satiksmes ministrs Anrijs Matīss ir sprukās. Proti, no vienas puses, ja valsts airBaltic naudu tomēr neiedot, nacionālajai aviokompānijai patiešām varētu klāties plāni. Savukārt, no otras puses, naudu valdībai ariBaltic vadība prasa laikā, kad tā nepieciešama gan pensionāriem, gan valsts drošībai un aizsardzībai. “Tur tā joka lieta nav,” rezumē Urmass Kanāls.

“Katrā gadījumā, ja valdība par šādu soli izšķirsies, jūs, latvieši, visi kļūsit par airBaltic kreditoriem! Es nē, jo es esmu Urmass no Kapo Tallinā,” saka uzticamais igauņu spiegs Urmass.

Video!

TOP komentāri

 • laimdota S
  +2 +2 0

  laimdota S

  paskatieties ID adreses komentāriem. man šķiet, ka nāk no viena sūtītāja. vai arī es kļūdos? ;)
 • Green Life
  0 0 0

  Green Life

  Vai jums ir nepieciešams steidzams aizdevums? Mūsu uzņēmums sniedz aizdevumus bez avansa maksas par nelielu 2% likmi. Tagad, lai saņemtu savu steidzamo aizdevumu, lai nomaksātu savus parādus, rēķinus un paplašinātu savu biznesu, sazinieties ar mums pa e-pastu: LIVINGFAITHSERVICE@OUTLOOK.COM
 • Arfa

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl