TV3 raidījuma “Nekā personīga” veidotāji novērtēti ar Triju Zvaigžņu ordeņiem

5 komentāri
TV3 raidījuma “Nekā personīga” veidotāji novērtēti ar Triju Zvaigžņu ordeņiem
NEKĀ PERSONĪGA

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts apbalvojumi piešķirti cilvēkiem, kuri izcili kalpojuši Latvijas valstij un tautai un kuru nesavtīgais darbs stiprinājis mūsu valsts demokrātiju, tiesiskumu, drošību un labklājību. Viņu vidū ir arī TV3 raidījuma “Nekā personīga” vadītāji – žurnālisti Ilze Jaunalksne-Rēdere un Jānis Krēvics, kuri iecelti par Triju Zvaigžņu ordeņa virsniekiem.

Savukārt raidījuma producente Arta Ģiga par Triju Zvaigžņu ordeņa komandieri tika iecelta jau pērnā gada novembrī, proklamēšanas gadadienai par godu.

”Tas ir labs darba novērtējums visai ”Nekā personīga” komandai, kas ēterā ir jau 14 sezonas un kuras ilgmūžībai sākumā bija daudz skeptiķu!” priekā un pateicībā par augsto apbalvojumu saka žurnāliste Ilze Jaunalksne-Rēdere. “Tas, protams, ir pamudinājums darba turpināšanai, taču tikpat liels atbalsts ir skatītāju mīlestība un iesaiste raidījuma tapšanā!”

Valsts prezidents Egils Levits un Ordeņu kapituls lēmis par sevišķiem nopelniem Latvijas valsts labā, par nozīmīgu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē, risinot valstiski un sabiedriski nozīmīgus tematus un pārstāvot kvalitatīvu, profesionālu un ētisku žurnālistiku, apbalvot ar Triju Zvaigžņu ordeni 12 žurnālistikas profesionāļus.

Viņu vidū ir žurnālists Jānis Domburs, žurnāla “Ir” žurnālists un komentētājs Aivars Ozoliņš, izdevniecības “Ir” galvenā redaktore Nellija Tjarve (Nellija Ločmele), raidījuma “Nekā personīga” vadītāji Ilze Jaunalksne-Rēdere un Jānis Krēvics, laikraksta “Latvijas Avīze” žurnāliste Mārīte Libeka (Māra Libeka), Latvijas Radio 1 programmas vadītājs Eduards Liniņš, Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centra “Re:Baltica” līdzdibinātāja Inga Spriņģe, Latvijas Radio 1 programmas vadītājs Aidis Tomsons, Latvijas Televīzijas (LTV) Ziņu dienesta žurnāliste, dokumentālo filmu redaktore un producente Ilze Strenga, LTV Ziņu dienesta raidījuma “De facto” vadītāja, žurnāliste Inga Šņore, kā arī laikraksta “Diena” žurnālists un publicists Egīls Zirnis.

5 komentāri